Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Szpital w Lubaniu opinie

~ niezalogowany
13 lutego 2014r. o 21:52
na czas porodu na pewno trzeba mieć troskliwego Męża który pomoże...wode do picia i dużo siły...A po porodzie trzeba mieć swoje pampersy,chusteczki kremik do pupy.Dla siebie to wiadomo wszystkie przybory kosmetyczne podkłady po porodowe wode wolno tylko pic...Dziecko jest ubierane w ich ciuszki więc wyprawkę dla maluszka mąż przywiezie jak juz będziecie isć do domku....Chyba tylko tyle
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 maja 2014r. o 18:48
Do Pań,które w niedalekim czasie rodziły w Lubaniu, mam niedługo termin,torba prawie spakowana zastanawiam się tylko,czy potrzeba mieć własną koszulę do rodzenia,czy dają i czy przyda mi się szlafrok,czy tylko zajmie miejsce.. ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 maja 2014r. o 19:31
I proszę powiedziec, kto ma najswiezsze informacje, czy mąż mógl byc przy porodzie? czy są za to dodatkowe opłaty i czy trzeba byc po szkole rodzenia w takim wypadku??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 maja 2014r. o 19:42
To jest traktowane chyba jako poród rodzinny i koszt wynosi 200zł,ale nie wiem na 100procent.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 maja 2014r. o 19:52
Ja rodziłam w styczniu i rodziłam z mężem.Miała być niby opłata 200zł ale nikt od nas nic na koniec nie wziął kupiliśmy na porodówkę żelazko bo wiedzieliśmy że jest im potrzebne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 maja 2014r. o 19:53
koszulę lepiej mieć swoją, a szlafrok wcale mi się nie przydał
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~* niezalogowany
7 maja 2014r. o 20:01
http://www.rodzicpoludzku.pl/Prawo-do-opieki-i-wsparcia-ze-strony-bliskich-osob/Tzw-porod-rodzinny.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 maja 2014r. o 9:53
Ja musiałam wykupić cegiełkę na szpital za 300 zł za poród rodzinny 2 lata temu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.