Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Szpital w Lubaniu opinie

11637
#kasiekkk nieaktywny
9 stycznia 2014r. o 20:54
~:) napisał(a): Polecam porodówkę w Lubaniu tam też jest świetna opieka.
Lekarze są rzetelni a położne miłe i bardzo pomagają. :)


Dzięki wielkie :)

K.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 stycznia 2014r. o 22:48
Którego ortopedę w Lubaniu polecacie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~casper niezalogowany
9 stycznia 2014r. o 22:52
a jakie macie opinie na temat ortopedii w bolesławcu?? jakiego ortopede polecacie ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4446
#Jolka3105 nieaktywny
10 stycznia 2014r. o 7:12
kasiekkk napisał(a): A co myślicie o porodzie w Lubaniu? O Bolesławcu dobrych opinii nie słyszałam więc baaardzo się zastanawiam czy chce tutaj rodzić.

również polecam z czystym sumieniem. W Lubaniu rodziłam dwójkę dzieci, świetni lekarze, co chwilę ktoś przychodził, sprawdzali jak się czuję, czy potrzebuję leki przeciwbólowe (po zszyciu pęknięcia). Dziecko 24h przy mnie... ja byłam bardzo zadowolona.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Beata niezalogowany
10 stycznia 2014r. o 11:18
polecam porodowke w lubaniu.polozne mile pomagaja i opieka na najwyzszym poziomie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BRUTUS niezalogowany
10 stycznia 2014r. o 11:20
Jolka3105 napisał(a):
kasiekkk napisał(a): A co myślicie o porodzie w Lubaniu? O Bolesławcu dobrych opinii nie słyszałam więc baaardzo się zastanawiam czy chce tutaj rodzić.

również polecam z czystym sumieniem. W Lubaniu rodziłam dwójkę dzieci, świetni lekarze, co chwilę ktoś przychodził, sprawdzali jak się czuję, czy potrzebuję leki przeciwbólowe (po zszyciu pęknięcia). Dziecko 24h przy mnie... ja byłam bardzo zadowolona.
Tak super żona moja urodziła tam.polecam wszystkim,zainteresowanym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11637
#kasiekkk nieaktywny
10 stycznia 2014r. o 15:08
dziękuję wszystkim za opinie :) czyli jednak decyduje się na Lubań :)

K.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 stycznia 2014r. o 16:01
~BRUTUS napisał(a):
Jolka3105 napisał(a):
kasiekkk napisał(a): A co myślicie o porodzie w Lubaniu? O Bolesławcu dobrych opinii nie słyszałam więc baaardzo się zastanawiam czy chce tutaj rodzić.

również polecam z czystym sumieniem. W Lubaniu rodziłam dwójkę dzieci, świetni lekarze, co chwilę ktoś przychodził, sprawdzali jak się czuję, czy potrzebuję leki przeciwbólowe (po zszyciu pęknięcia). Dziecko 24h przy mnie... ja byłam bardzo zadowolona.
Tak super żona moja urodziła tam.polecam wszystkim,zainteresowanym.

i ja tam rodziła, tylko ze juz 4 lata temu i wtedy to moglam polecic a teraz to nie wiem jak tam jest, opieka po cesarce super, położne i lekarze-ok
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Villaro zaprasza