Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławianin czy bolesławczanin?
3244
#polak nieaktywny
10 stycznia 2014r. o 9:41
Jestem bolecnautą!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mdm niezalogowany
10 stycznia 2014r. o 9:47
Zawsze możemy zostać bolkami...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3764
rsk1990
10 stycznia 2014r. o 9:55
Ewentualnie Bolcami:)
http://i1.fdbimg.pl/qme3wyp1_mb4cqy.jpg

http://rsk1990-postcrossing.blogspot.com/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BRUTUS niezalogowany
10 stycznia 2014r. o 10:36
Jestem Bolesławczaninem ?? NIE !! Radny powiatu Bolesławczańskiego ?? NIE !! Powiat Bolesławczański ?? NIE !! Gdzie mieszkam ?? w powiecie Bolesławczańskim ?? NIE !! więc miasto nazywa się Bolesławcza ?? NIE !! TJ BOLESŁAWIEC->BUNZLAU->DBL. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolecnauta niezalogowany
10 stycznia 2014r. o 10:59
Brurus, zanim coś palniesz, poczytaj sobie o tym, że inne są zasady dotyczące nazywania mieszkańców, a inne dotyczące nazw jednostek samorządu terytorialnego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BRUTUS niezalogowany
10 stycznia 2014r. o 11:07
~Bolecnauta napisał(a): Brurus, zanim coś palniesz, poczytaj sobie o tym, że inne są zasady dotyczące nazywania mieszkańców, a inne dotyczące nazw jednostek samorządu terytorialnego.
Jestem Bolesławczaninem ?? Powiat Bolesławiecki !! Jak to się ma do siebie.Albo ktoś próbuje zrobić ze mnie durnia albo ja jestem nie normalny.I prosze mnie nie sprowadzać do swojego bardzo niskiego toku rozumowania bo nie dam się sprowokować Bolesławczaninowi.Nawet nicku nie umiesz przepisać !! :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 stycznia 2014r. o 11:52
JAKI BOLESŁAWCZANIN,TYLKO I WYŁĄCZNIE BOLESŁAWIANIN.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 stycznia 2014r. o 12:13
~mdm napisał(a): Zawsze możemy zostać bolkami...;)


Gratuluję pomysłu !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima