Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

laryngolog w Bolesławcu?

287
#Anonim287 nieaktywny
14 stycznia 2014r. o 14:09
Gdzie znajdę laryngologa, prowadzącego prywatną praktykę? Na kasę chorych odpada - nie mam czasu na czekanie w kolejce, a sprawa pilna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
14 stycznia 2014r. o 14:26
wloczykij78 napisał(a): Gdzie znajdę laryngologa, prowadzącego prywatną praktykę? Na kasę chorych odpada - nie mam czasu na czekanie w kolejce, a sprawa pilna.
Doktor Bogucki na AL Tysiąc Lecia ;) za przychodnią okulistyczną przed szpitalem

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~JA!~~ niezalogowany
14 stycznia 2014r. o 19:26
Laryngolog prywatnie przyjmuje również w tej nowej przychodni za STOMADENTEM.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3046
#sentinel nieaktywny
14 stycznia 2014r. o 20:35
wloczykij78 napisał(a): Gdzie znajdę laryngologa, prowadzącego prywatną praktykę? Na kasę chorych odpada - nie mam czasu na czekanie w kolejce, a sprawa pilna.


Odwiedziłem w zeszłym roku kilku laryngologów w Bolesławcu i niestety ale mam o nich negatywne zdanie. Koszt badania ok. 100 zł, a poziom badania żenujący - lustereczko i latareczka, a w opisie po badaniu lakoniczne zapisy (mało czytelne nawet dla innych lekarzy) dotyczące wyników badania, o których i bez tych badań wiedziałem wcześniej.

Wybrałem się, za radą kolegi, do Wrocławia. Koszt wizyty - od 120 do 150 zł, a badanie przeprowadzone bardzo dokładnie i w dodatku za pomocą odpowiedniego sprzętu, a nie latareczki i lusterka. I sprawa najważniejsza - postawiona diagnoza oraz wskazania - czytelnie i wyczerpująco z dodatkiem odpowiednich "zrzutów obrazu" z badania.

Jeżeli mod wytnie poniższy link, z powodu reklamowania lekarza, to prześlę Tobie na priv :)

http://www.pcmoptimum.com/laryngologiczna/

GG 2563898
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 stycznia 2014r. o 23:19
O! Dobrze wiedzieć :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~JAN PAWEŁ 4 niezalogowany
15 stycznia 2014r. o 9:30
DR Pajhiwo on jest z Kongo przyjmuje w przychodni w czwartki przy szpitalu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~JAN PAWEŁ 4 niezalogowany
15 stycznia 2014r. o 9:34
Doktor Paj-Chi-Wo – postać fikcyjna, chiński uczony i nadworny lekarz cesarza Chin, a także mistrz i nauczyciel pana Kleksa w akademii w Salamance.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pinezka niezalogowany
15 stycznia 2014r. o 9:39
Doktor Jarosław Masłowski przyjmuje w przychodni na Staszica 27 59-700 Bolesławiec
Tel: 75 722 20 27
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.