Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
I LO wysoko w rankingach
~ niezalogowany
15 stycznia 2014r. o 21:27
~nie polecam napisał(a): tak super szkoła dla przyszłych bezrobotnych, bardzo polecajcie aby nauczyciele mieli prace na naiwności rodzicow kosztem dzieci...za pare lat wyjdzie to wasze liceum uszami :) 3 lata po których nic pewnego nie masz ...



Bzdury piszesz,Moja córka skończyła to liceum i dostała sie do najlepszej uczelni w Polsce,którą z sukcesem skończyła i jeszcze dodatkowo za granicą kształciła się i jeszcze nie zdążyła dyplomów poodbierać a już propozycji pracy miała na pęczki i pracuje w tym kraju i w tym powiecie i nieżle zarabia.Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd ,bo chyba jakaś zawiść przez Twoje słowa przemawia,bo to najlepsze liceum przygotowujące na dobre studia.Polecam każdej młodej osobie chcącej zdobyć porządne wykształcenie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 stycznia 2014r. o 22:02
~ali napisał(a): córka chodziła i nauczyciele olewali swoją prace nie wszyscy ale anus to norma pozdrowionka dla solidnych nauczycieli !!!!



czy ktoś zrozumiał co autor miał na myśli???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rozczarowani niezalogowany
15 stycznia 2014r. o 22:05
Brak słów. To już nie ta szkoła, co kiedyś. Maturzyści muszą nadganiać materiał na dodatkowych zajęciach, jesli chcą przyzwoicie zdać maturę ( ale o tym sza..).I LO wysoko w rankinagach bylo dawno temu, teraz w Bcu przesteje być konkurencyjne. Warto przemyśleć wybór szkoły, zwłaszcza w dobie nizu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mimi niezalogowany
15 stycznia 2014r. o 22:13
A któreż miejsce w tym rankingu zajęło II LO bo nie doczytałem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 stycznia 2014r. o 22:22
~Rozczarowani napisał(a): Brak słów. To już nie ta szkoła, co kiedyś. Maturzyści muszą nadganiać materiał na dodatkowych zajęciach, jesli chcą przyzwoicie zdać maturę ( ale o tym sza..).I LO wysoko w rankinagach bylo dawno temu, teraz w Bcu przesteje być konkurencyjne. Warto przemyśleć wybór szkoły, zwłaszcza w dobie nizu.



To raczej nie ci uczniowie co kiedyś,tam kiedyś uczyli sie najlepsi ,najinteligentniejsza młodzież,zdyscyplinowana i wiedząca czego chce ,a teraz? Wielu uczniów nie powinno byc tam przyjetych .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolesławianin niezalogowany
15 stycznia 2014r. o 22:37
Niestety, ale I LO obecnie kończy każdy, kto chce. Gdy zobaczyłem wśród uczniów tej szkoły niektóre osoby, nie mogłem uwierzyć, że to przyszła inteligencja naszego kraju. Po prostu niewiarygodne, ale to proces widoczny we wszystkich (obecnie) szkołach średnich. Miernota na maturze, miernota na studiach, ogólnie dzisiejsi inteligenci nie dorównują tym z minionych lat. Smutne, ale prawdziwe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
15 stycznia 2014r. o 22:45
~ napisał(a): Kolego skorn.Gdybyś zdał maturę lepiej,to wynik rankingu byłby inny.Boleslawiecka Maruda.


No ja chociaż zdałem, w przeciwieństwie do ciebie.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
34
#zasiu nieaktywny
15 stycznia 2014r. o 23:41
W końcówce lat '90 (kurczę, lata lecą) było ok. 70 pozycji. Z mojej perspektywy miejsce w trzeciej setce to, delikatnie mówiąc, nędza.

Z.A.S.I.U.: Zeta Artificial Sabotage and Infiltration Unit
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.