Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowogrodziec będzie miał hejnał
~ niezalogowany
3 lutego 2014r. o 20:11
~ napisał(a): Gdyby to chodziło o dzieci z Gierałtowa to pieniądze by się znalazły.



No no, to teraz radny Czerniak będzie szalał bo go wkurza takie gadanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wodnik niezalogowany
3 lutego 2014r. o 20:16
~ napisał(a): Gdyby to chodziło o dzieci z Gierałtowa to pieniądze by się znalazły.


Dzieci z Gierałtowa niedługo będą miały własny basen
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 lutego 2014r. o 23:39
Czy osoba sprawująca władzę w gminie powinna tak dzielić społeczeństwo ? Tak niesprawiedliwie, niejednakowo traktować dzieci i szkoły ? Czy "igrzyska" są ważniejsze od "chleba" ?
Czy sprawowanie władzy polega na dzieleniu na "równych" i równiejszych" ? Czy rozdawanie "posadek" w dowód wdzięczności jest w porządku ? To tylko kilka pytań jakie mieszkańcy gminy powinni rozważyć przed wyborami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~007 niezalogowany
4 lutego 2014r. o 9:08
ja mieszkam w Gierałtowie , ale w pełni podzielam ten pogląd .Jestem za zrównoważonym rozwojem gminy. Nie można jedną miejscowość wyróżniać a rugą gnoić bo jakiś działacz mi podpadł. Natomiast nie przejmujcie się Czerniakiem bo go praktycznie niema on tylko robi to co mu karze Relich i jest przedmiotem kpin. Jak byłoby więcej ludzi takich jak mój "przedmówca" mielibyśmy inny obraz społeczeństwa w gminie. A tak funkcjonuje stara zasada "dziel i rządź".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 lutego 2014r. o 10:09
~~007 napisał(a): ja mieszkam w Gierałtowie , ale w pełni podzielam ten pogląd .Jestem za zrównoważonym rozwojem gminy. Nie można jedną miejscowość wyróżniać a rugą gnoić bo jakiś działacz mi podpadł. Natomiast nie przejmujcie się Czerniakiem bo go praktycznie niema on tylko robi to co mu karze Relich i jest przedmiotem kpin. Jak byłoby więcej ludzi takich jak mój "przedmówca" mielibyśmy inny obraz społeczeństwa w gminie. A tak funkcjonuje stara zasada "dziel i rządź".


Swojego czasu pan Czerniak zaatakowal pana Czurejno ze uprawia demagogie wystepujac przeciwko radzie w imieniu mieszkancow w kwestii kredytowania gminy. Ten drugi cos mu odszczekał i pan Czerniak odwrocil sie na piecie. Tak to jest jak wybiera sie osoby wystepujace przeciw interesom mieszkanców
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 lutego 2014r. o 13:26
ja jestem za tym żeby pan Czurejno z wykrot startowal na burmistrza. gościu jest kumaty tyle czasu walczył w interesie mieszkańców całej gminy o tą ustawę śmieciową i wygrał, burmistrz za to szukał jak by mu dopiec takiego to mamy burmistrza.. burmistrz powinien być dla ludzi a nie odwrotnie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 lutego 2014r. o 13:26
ja jestem za tym żeby pan Czurejno z wykrot startowal na burmistrza. gościu jest kumaty tyle czasu walczył w interesie mieszkańców całej gminy o tą ustawę śmieciową i wygrał, burmistrz za to szukał jak by mu dopiec takiego to mamy burmistrza.. burmistrz powinien być dla ludzi a nie odwrotnie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~patrzący pozytywnie niezalogowany
4 lutego 2014r. o 16:05
Dobre strony złych decyzji bo przypuszczam ,że zlikwidują te idiotyczne ograniczenie ruchu w RYNKU i tak :
1 - był to idiotyczny nieprzemyślany pomysł , gdyż auta zawracające powodują więcej zamieszania i hałasu od ......
2 - więcej osób zobaczy garnek
3 - więcej osób usłyszy hejnał
4 - przestanie zamierać biznes ....
5 - weselnicy zaliczą tradycyjną niegdyś rundkę wkoło
6 - ograniczenie dało zwolenników a teraz likwidacja
ograniczeń da jeszcze więcej ....../a koszty i tak ponoszą mieszkańcy dlatego zdemontowane elementy proponuję zlicytować na kasę dla dzieci ze szkoły w Nowej Wsi niech jadą na baseny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza