Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Treningi Crossfit

~ niezalogowany
12 maja 2016r. o 7:51
~ćwiczę dla samego siebie, a nie dla mody napisał(a): To co ktoś tu uprawia to nic innego jak czysta autoreklama.
Świeżo po AWF lub uprawnienia z kursu dla trenerów i przebojem wchodzi na fitnessowy rynek Bolesławiecki.
Oczernianie innych trenerów którzy prowadzą zajęcia z treningiem obwodowym czy jakim kolwiek wcale nie pomoże Ci stać sie lepszym trenerem.
Do tego potrzebna jest jeszcze charyzma, zapał i zaangażowanie oraz FUN z tego co sie robi. Damian Śliwiński ma te wszystkie cechy i polecam go w 101 %

Ponadto ktoś już wyżej napisał, że nazwa m.in. Crossfit jest nazwą zarezerwowaną podobnie jak Bodypump, Spinning i wiele innych, więc aby jej używać należy wykupić licencję np w Reebok. Jeżeli chcesz się czuć lepiej i ćwiczysz regularnie to żadnego znaczenia nie ma jak te zajęcia się nazywają tylko jaki dają efekt i w jakiej są atmosferze. A jak ktoś potrzebujesz METKI w bluzce i nazwy zajęć z magazynu dla ludzi modnych to ..... to niech każdy odpowie juz sobie sam .


Popieram. Ale takie czasy nastały, ze wszystko robi się dla mody. Zwał jak zwał, a uprawnienia instruktorskie to smiech na sali i nie określają czy ktoś faktycznie jest kompetentny. pozdro
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~;) niezalogowany
12 maja 2016r. o 10:26
Dobra połapałem temat i sprawdziłem linki i sprawa wygląda następująco. Nie ma w Bolesławcu prowadzonych treningów crossfitowych jak narazie koniec.
Sprawdziłem stronę squashstacji nie ma tam wzmianki o takich treningach.
Pan Damian (pisze przez pan bo go nie znam więc wypadało by odrobinę szacunku) prowadzi treningi obwodowe a to coś innego, poza tym ani jeden wpis na forum nie szarga jego osoby, jeśli ludzie są z niego zadowoleni i robi to dobrze a pewnie robi, bo jest po studiach w tym kierunku jeśli informacja jest prawdziwa na stronie. To super oby tak dalej życzę mu jak najwięcej klientów i pracy :). Myślę że to zamyka też temat squashstacji i crossfitu.
Co dalej, może zobrazuje to w bardziej przystępny sposób
Jeśli ktoś proponuje ci naukę jazdy autem, przychodzisz do takiej szkoły płacisz pieniądze a potem dostajesz taczkę a właściciel usilnie twierdzi że to jest auto bo przecież też ma koła. Tak się ma właśnie temat na tym forum o cf i ludzi piszących nie mających na ten temat pojęcia :)
Jeśli ktoś chce prowadzić w Bolesławcu boxa ma wiedzę, doświadczenie, odpowiednie warunki, uprawnienia to super jestem za!! Nawet przyjdę i przybije mu piątkę. Ale jeśli ktoś poczytal troszkę o tym i chce na tym zarobić wciskając ciemnotę ze to jest cf albo zrobił krótki kurs instruktora kulturystyki a chce prowadzić jakby inną dziedzinę którą jest cf to radzę uważać. No chyba że ktoś chce za to płacić i w niedługim czasie nabawic się poważnej kontuzji. Płacisz za jazdę autem a dostajesz taczke ;)
Jeśli ktoś się wypowiada konkretnie na ten temat jak tam wczesniej kilku kolegów piszących o uprawnieniach itd to przychylam się do ich opinii dlatego że można to sprawdzić sobie w internecie. A po drugie ja ich wpisy bardziej odbieram jako ostrzeżenie dla ludzi zainteresowanych cf a nie jako autoreklame, żeby nie tracili szczególnie zdrowia ani kasy na tego typu konowałów
Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych cf
Temat cf w Bolesławcu monitoruje jeśli coś się otworzy wartego uwagi i bezpiecznego to na pewno skorzystam ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~;) niezalogowany
12 maja 2016r. o 10:26
Dobra połapałem temat i sprawdziłem linki i sprawa wygląda następująco. Nie ma w Bolesławcu prowadzonych treningów crossfitowych jak narazie koniec.
Sprawdziłem stronę squashstacji nie ma tam wzmianki o takich treningach.
Pan Damian (pisze przez pan bo go nie znam więc wypadało by odrobinę szacunku) prowadzi treningi obwodowe a to coś innego, poza tym ani jeden wpis na forum nie szarga jego osoby, jeśli ludzie są z niego zadowoleni i robi to dobrze a pewnie robi, bo jest po studiach w tym kierunku jeśli informacja jest prawdziwa na stronie. To super oby tak dalej życzę mu jak najwięcej klientów i pracy :). Myślę że to zamyka też temat squashstacji i crossfitu.
Co dalej, może zobrazuje to w bardziej przystępny sposób
Jeśli ktoś proponuje ci naukę jazdy autem, przychodzisz do takiej szkoły płacisz pieniądze a potem dostajesz taczkę a właściciel usilnie twierdzi że to jest auto bo przecież też ma koła. Tak się ma właśnie temat na tym forum o cf i ludzi piszących nie mających na ten temat pojęcia :)
Jeśli ktoś chce prowadzić w Bolesławcu boxa ma wiedzę, doświadczenie, odpowiednie warunki, uprawnienia to super jestem za!! Nawet przyjdę i przybije mu piątkę. Ale jeśli ktoś poczytal troszkę o tym i chce na tym zarobić wciskając ciemnotę ze to jest cf albo zrobił krótki kurs instruktora kulturystyki a chce prowadzić jakby inną dziedzinę którą jest cf to radzę uważać. No chyba że ktoś chce za to płacić i w niedługim czasie nabawic się poważnej kontuzji. Płacisz za jazdę autem a dostajesz taczke ;)
Jeśli ktoś się wypowiada konkretnie na ten temat jak tam wczesniej kilku kolegów piszących o uprawnieniach itd to przychylam się do ich opinii dlatego że można to sprawdzić sobie w internecie. A po drugie ja ich wpisy bardziej odbieram jako ostrzeżenie dla ludzi zainteresowanych cf a nie jako autoreklame, żeby nie tracili szczególnie zdrowia ani kasy na tego typu konowałów
Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych cf
Temat cf w Bolesławcu monitoruje jeśli coś się otworzy wartego uwagi i bezpiecznego to na pewno skorzystam ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~taka prawda niezalogowany
12 maja 2016r. o 15:18
poszedłby jeden z drugim do meskiej pracy to by nie miał czasu i siły na crossgay czy cos w tym stylu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Cross Trening Bolesławiec niezalogowany
18 maja 2016r. o 23:41
Zapraszam wszystkich chętnych na 1 bezpłatny trening dla każdego ,wszystkie niebędne informacje poniżej w linku :

https://www.facebook.com/Cross-trening-Boles%C5%82awiec-1800615166828510/?fref=ts
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
19 maja 2016r. o 11:29
"poszedłby jeden z drugim do meskiej pracy to by nie miał czasu i siły na crossgay czy cos w tym stylu"
No tak lepiej po ciężkiej pracy wywalić się na kanapę, otworzyć browara i patrzeć jak mięsień piwny rośnie ;) nie jeden z ćwiczących ma ciężką pracę. Crossgay mówisz??? Jeden trening i byś umierał a na następny dzień nie mógłbyś się ruszać :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~trenuję dla samego siebie niezalogowany
19 maja 2016r. o 13:38
~taka prawda napisał(a): poszedłby jeden z drugim do meskiej pracy to by nie miał czasu i siły na crossgay czy cos w tym stylu


Jak masz już dzieci w wieku szkolnym lub będziesz je miał kiedyś to proszę powiedz im, że w domu sie lekcji nie odrabia , bo w szkole już się uczyły i pewnie są tym zmęczone, a po co to ? przecież to gupie

Poza tym nikt tobie nie ubliża, więc po co to przeinaczenie nazwy ? adrenalina , tak ? :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Cross trening bolesławiec niezalogowany
20 maja 2016r. o 22:56
Zapraszam wszystkim chętnych na 1 pierwszy bezpłatny cross trening!!!

Szczegóły poniżej :

https://www.facebook.com/Cross-trening-Boles%C5%82awiec-1800615166828510/?fref=ts
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza