Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Restauracja "GRAŻKA" Szczytnica - opinie

6859
#tuning nieaktywny
6 lutego 2014r. o 19:43
Witam chciałabym podjąć prace w tym lokalu ,proszę o jakies opinie na temat szefa i warunków jakie tam panują
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kolega niezalogowany
6 lutego 2014r. o 19:58
Niestety klimat tam jest kiepski, szefostwo chodzi i się czepia wszystkich ja byłem oskarżony o kradzież a najgorsze jest to że nie powiedzą ci tego w twarz tylko chodzą i gadają na Ciebie do pracowników, przewinęło się tam bardzo dużo ludzi. Osobiście nie polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gg niezalogowany
6 lutego 2014r. o 23:19
moja kolezanka opowiadala ze jak na nocce siadla to odrazu miala tel czemu siedzi i nic nie robi,ze musisz sie ciagle ruszac, a osobiscie jedzenie to bardzo bardzo drogiei w malych porcjach,zimne i nie smaczne .wiecej tam sie nie wybiore.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10578
#RTV nieaktywny
7 lutego 2014r. o 4:53
Po sąsiedzku daj se siana :> szkoda zdrowia i nerwów :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dobry kolega niezalogowany
7 lutego 2014r. o 10:40
Kamery to tam są w każdym pomieszczeniu a nie wspomnę o podsłuchach :/ nie możesz tam iść sobie spokojnie zjeść śniadanie bo już się patrzą krzywo... Nawet na nockach dziewczyny nie mają spokoju bo wydzwaniają. A alkohol to tan się leje litrami...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 lutego 2014r. o 12:17
~dobry kolega napisał(a): Kamery to tam są w każdym pomieszczeniu a nie wspomnę o podsłuchach :/ nie możesz tam iść sobie spokojnie zjeść śniadanie bo już się patrzą krzywo... Nawet na nockach dziewczyny nie mają spokoju bo wydzwaniają. A alkohol to tan się leje litrami...



To chyba dobre zarobki skoro stać na alkohol "litrami"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~x niezalogowany
7 lutego 2014r. o 12:45
Tak, leje się litrami, ale u szefostwa. Alkoholicy a i z wypłatą wynagrodzenia bardzo ciężko, ale na wódkę i swoje luksusy to zawsze mają. Książkę można by napisać. Stanowczo odradzam!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6865
#a8 nieaktywny
7 lutego 2014r. o 19:56
moja koleżanka pracowała tam ,nie wypłacili jej kasy za prace ,fakt , ze tylko kilka dni , nie miała umowy bo po co mieli dac :) ,jak chciała odzyskać pieniądze to babka sie wyparła , że wogóle tam nie robiła i jej nie zapłaci "jaja jak nic" a pracownicy tak sie boją ,że jej przytakują, z tego co wiem kumpela w poniedziałek wybiera sie do PIP chyba ,że baba sie do niej odezwie i wypłaci kase do poniedziałku , ale wątpie w to ,popieram i życzę powodzenia w odzyskaniu kaski za swoją pracę , wszystkich kanciarzy powinni udupić za takie postępowanie bo to już plaga :/


Dopisane 07.02.2014r. o godz. 19:56:

moja koleżanka pracowała tam ,nie wypłacili jej kasy za prace ,fakt , ze tylko kilka dni , nie miała umowy bo po co mieli dac :) ,jak chciała odzyskać pieniądze to babka sie wyparła , że wogóle tam nie robiła i jej nie zapłaci "jaja jak nic" a pracownicy tak sie boją ,że jej przytakują, z tego co wiem kumpela w poniedziałek wybiera sie do PIP chyba ,że baba sie do niej odezwie i wypłaci kase do poniedziałku , ale wątpie w to ,popieram i życzę powodzenia w odzyskaniu kaski za swoją pracę , wszystkich kanciarzy powinni udupić za takie postępowanie bo to już plaga :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza