Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Restauracja "GRAŻKA" Szczytnica - opinie

~robertcz25 niezalogowany
27 lipca 2014r. o 13:25
Nie polecam jedzenia w tej restauracji , wszystko bez smaku a ceny średnie . Córka dostała nie dopieczonego devolaya i w dodatku z chrząstkami a biała kapusta bezpłuciowa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Justyna niezalogowany
27 lipca 2014r. o 22:15
Ludzie to przesadzają z komentarzami... nasłuchają sie od osób trzecich a później wypisują głupoty... ja już tam pracuje czwarty rok i powiem ze nie mogę narzekać raz że dobre zarobki, szefostwo w porządku pogadasz i pożartujesz. A co do jedzenia to porcje są naprawdę duże no i oczywiście smaczne :) w 100% POLECAM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 lipca 2014r. o 22:43
Nie wiem czy takie duze porcje bo frytek jak nalekarstwo za te 5zl. Byłam tam pare razy ale juz wiecej nie pójde. Na kotleta z frytkami czekać ponad 40min to jakas pomylka. Do tego zamówiłam szwajcarskiego a dostalam zwyklego kotleta. Gdybym od razu nie zapłaciła głupia to bym zrezygnowała z zamówienia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~były pracownik niezalogowany
27 lipca 2014r. o 22:48
Powyższy komentarz to chyba szefostwo się podszywa...ogromna rotacja w tej firmie chyba mówi sama za siebie,kasa taka sobie biorąc pid uwage kamery i podsłuchy poniżanie przez wiecznie %%% zwierzchnictwo...nie polecam syf jakich mało.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~l-0 niezalogowany
27 lipca 2014r. o 23:29
Nie polecam tez tam pracowałam,trzeba miec nerwy ze stali :> %%%%%%%% :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~albin niezalogowany
28 lipca 2014r. o 13:24
Nie wiem , ile w tym prawdy ale miejscowi twierdzą, ze szefowie tej restauracji pochodzą z (...)

Zmoderowano 03.08.2014 godz.10:30 - powód: ubliżanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ruda ;) niezalogowany
1 sierpnia 2014r. o 4:29
Witam i zapraszam do Nas;) hm każdy ma prawo do swojego zdania tylko po co oceniac kogoś kogo sie nie zna? Mówicie że alkohol leje sie tu litrami ależ oczywiscie przecież to jest restauracja a prywatne życie szefostwa czy ludzi którzy tu pracują nie powinno nikogo interesować i żal że ludzie którzy tu pracowali przez chwilę i niestety nie radzili sobie oczerniają Restaurację, więc jeśli naprawdę masz ochotę zjeść coś smacznego i spędzić czas w miłej atmosferze Zapraszamy ;). Warto samemu przekonać się jak jest a nie słuchać innych ;) Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 sierpnia 2014r. o 22:16
Ludzie stop !!!!!!!!
Bo czytam komentarze i ręce opadają.....
Wiadomo,że każdemu się nie dogodzi ,każdy ma swój gust a o gustach się nie debatuje,zawsze znajdzie się ktoś komu coś nie przypasuje ,a ktoś inny wyjdzie i będzie bardzo zadowolony, skoro dla Was ta restauracja jest tak zła i klimat w niej panujący to po co rozwijać się jeszcze w temacie nie rozumiem ....
Ja osobiście rzadko spotykam się z takimi opiniami na żywo jakie czytam tutaj,ale wiadomo jesteśmy w sieci :):)
A więc pozdrawiam wszystkich tych którzy zbyt zajęci są nudą,i mimo różnych zdań serdecznie zapraszam na smaczny posiłek .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza