Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Restauracja "GRAŻKA" Szczytnica - opinie

~ niezalogowany
28 stycznia 2016r. o 20:06
~ napisał(a): Koniec tematu kazdy co był w tej restauracji chodz raz wie co tam sie dzieje i jakie jest jedzenie :D i moim zdaniem wiecej nie odwiedzi :D


Teraz jedzenie to jest smaczne.Bo Gotuje ktoś NOWY.Pierogi pyszne ,zypy również fakt ,ze drogo za małą miskę ale smaczne jedzenie wiec przestańcie bredzić :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 stycznia 2016r. o 20:35
~;) napisał(a):
~Fruzia napisał(a):
~Pracownica napisał(a): Jestescie zalosni a szkole mam i wszystko co jest mi potrzebne a poza tym nie bede sie tlumaczyc jakiemus burakowi co sobie w zyciu nie radzi tylko tu gdzie jest anonimowy to taki odwazny


załosna to jestes Ty ,ze znosisz tam ten niski bardzo poziom

:> wiec swój swojego lubi :>


hehe widac kto sie wypowiada, patologia z wioski cudow he


W WIOSCE CUDÓW TO PRACUJESZ HAHAHAHAHAHA :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2300
#Szefunio nieaktywny
28 stycznia 2016r. o 20:43
Zboczony właściciel nachodził moją kobiete (pracownice) nawet o 6 rano stercząc pod moim domem pisząc sprośne sms proponując wyjazd " na zakupy" itp
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~!!!!!!! niezalogowany
28 stycznia 2016r. o 22:25
do selfa - czy jak tam EWA nie pij więcej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 stycznia 2016r. o 13:58
~ napisał(a):
~Pracownica napisał(a): Dokladnie jak nie pasuje to nie przychodzcie ja tam pracuje i jakos daje rade wiec mozna;)
Bo pewnie innej pracy nie mozesz znalezc bo tam same głąby bez szkoły pracują :D a pewnie ze omijam szerokim łukiem jedzenie fuuuuj !!!!!!!!!!!!! a tak po za tym jak tam pracujesz to zrób coś zeby tak kiblami nie śmierdziało :)


gościu nie znam Cię oni Ty nie znasz mnie! Więc jakim prawem obrażasz.... piszecie tu o kulturze osobistej itp. ale sami potrzebujecie lekcji kultury.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 stycznia 2016r. o 20:25
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~Pracownica napisał(a): Dokladnie jak nie pasuje to nie przychodzcie ja tam pracuje i jakos daje rade wiec mozna;)
Bo pewnie innej pracy nie mozesz znalezc bo tam same głąby bez szkoły pracują :D a pewnie ze omijam szerokim łukiem jedzenie fuuuuj !!!!!!!!!!!!! a tak po za tym jak tam pracujesz to zrób coś zeby tak kiblami nie śmierdziało :)


gościu nie znam Cię oni Ty nie znasz mnie! Więc jakim prawem obrażasz.... piszecie tu o kulturze osobistej itp. ale sami potrzebujecie lekcji kultury.



A kto to Ewa?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 stycznia 2016r. o 21:49
~ napisał(a):
blues napisał(a):
~ napisał(a): Nawet pupilek Karinka uciekła do Joli na Areca gdzie wiadomo Jola troszke ma z głową to jak u was jej musiało Być zle ????????no cos jest nie tak ze prawie wszystkie pracownice pracują na Orlenie wiecej szacunku !!!!!!i POKORY
To Karinka D,już tam nie rabotajet?,to nie idę tam na obiad a miałam zamiar,nie pójdę jak tak.
Na Orlen jedz to ją tam spotkasz u psychicznej :D


:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mariiiii niezalogowany
10 lutego 2016r. o 16:38
Pracowałam tam kiedyś, i prawdę mówiąc to się ciesze ze już tam nie pracuje. Nie ma co się nawet z nimi wdawać w dyskusje, bo to ty pracowniku jesteś śmieciem a ja tu żądze, z takiego założenia wychodzą. Panie Jurku niech pan nie mówi ze pewni pracownicy musieli odejść bo oboje wiemy że to była ich decyzja bo nie mogli tej atmosfery wytrzymać. A ty pracownico, wiem kim jesteś i wiem jaka jesteś dwulicowa ,tu jedziesz po szefostwie jak się da wyzywasz narzekasz a później biegniesz i powtarzasz. A co nie usłyszysz to dopowiesz, później w pracy dziwne sytuacje i napięta atmosfera. Mąciwoda zaje.....ana. Co do jedzenia część jest naprawde dobra ale część to syf.
P.S. Powinniście szanować i dbać o tą starszą panią kucharkę super kobieta i rękę ma do gotowania. Ona tam powinna być kierowniczką kuchni, a nie to dwulicowe coś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza