Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Restauracja "GRAŻKA" Szczytnica - opinie

~ niezalogowany
28 stycznia 2016r. o 17:10
~Pracownica napisał(a): Dokladnie jak nie pasuje to nie przychodzcie ja tam pracuje i jakos daje rade wiec mozna;)
Bo pewnie innej pracy nie mozesz znalezc bo tam same głąby bez szkoły pracują :D a pewnie ze omijam szerokim łukiem jedzenie fuuuuj !!!!!!!!!!!!! a tak po za tym jak tam pracujesz to zrób coś zeby tak kiblami nie śmierdziało :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 stycznia 2016r. o 17:11
blues napisał(a):
~ napisał(a): Nawet pupilek Karinka uciekła do Joli na Areca gdzie wiadomo Jola troszke ma z głową to jak u was jej musiało Być zle ????????no cos jest nie tak ze prawie wszystkie pracownice pracują na Orlenie wiecej szacunku !!!!!!i POKORY
To Karinka D,już tam nie rabotajet?,to nie idę tam na obiad a miałam zamiar,nie pójdę jak tak.
Na Orlen jedz to ją tam spotkasz u psychicznej :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 stycznia 2016r. o 17:27
~ napisał(a):
~Pracownica napisał(a): Dokladnie jak nie pasuje to nie przychodzcie ja tam pracuje i jakos daje rade wiec mozna;)
Bo pewnie innej pracy nie mozesz znalezc bo tam same głąby bez szkoły pracują :D a pewnie ze omijam szerokim łukiem jedzenie fuuuuj !!!!!!!!!!!!! a tak po za tym jak tam pracujesz to zrób coś zeby tak kiblami nie śmierdziało :)


nie przeginaj pałki głąbie !!!! jak się nie masz czym zająć tylko piszesz zbędne IDIOTYCZNE komentarze to dam Ci rade.....zajmij się swoim ŚMIERDZĄCYM życiem pajacu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 stycznia 2016r. o 17:33
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~Pracownica napisał(a): Dokladnie jak nie pasuje to nie przychodzcie ja tam pracuje i jakos daje rade wiec mozna;)
Bo pewnie innej pracy nie mozesz znalezc bo tam same głąby bez szkoły pracują :D a pewnie ze omijam szerokim łukiem jedzenie fuuuuj !!!!!!!!!!!!! a tak po za tym jak tam pracujesz to zrób coś zeby tak kiblami nie śmierdziało :)


nie przeginaj pałki Czytelniku !!!! jak się nie masz czym zająć tylko piszesz zbędne IDIOTYCZNE komentarze to dam Ci rade.....zajmij się swoim ŚMIERDZĄCYM życiem pajacu.
oj kogoś prawda w oczy kole :D nie mam śmierdzącego życia tak jak TY :d JAK tam pracujesz i dajesz sie poniżać to czyje zycie jest śmierdzące????? ale coż jak mówiłem wcześniej wypowiedzi na poziomie :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 stycznia 2016r. o 17:35
Koniec tematu kazdy co był w tej restauracji chodz raz wie co tam sie dzieje i jakie jest jedzenie :D i moim zdaniem wiecej nie odwiedzi :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pracownica niezalogowany
28 stycznia 2016r. o 17:49
Jestescie zalosni a szkole mam i wszystko co jest mi potrzebne a poza tym nie bede sie tlumaczyc jakiemus burakowi co sobie w zyciu nie radzi tylko tu gdzie jest anonimowy to taki odwazny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Fruzia niezalogowany
28 stycznia 2016r. o 19:29
~Pracownica napisał(a): Jestescie zalosni a szkole mam i wszystko co jest mi potrzebne a poza tym nie bede sie tlumaczyc jakiemus burakowi co sobie w zyciu nie radzi tylko tu gdzie jest anonimowy to taki odwazny


załosna to jestes Ty ,ze znosisz tam ten niski bardzo poziom

:> wiec swój swojego lubi :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~;) niezalogowany
28 stycznia 2016r. o 19:34
~Fruzia napisał(a):
~Pracownica napisał(a): Jestescie zalosni a szkole mam i wszystko co jest mi potrzebne a poza tym nie bede sie tlumaczyc jakiemus burakowi co sobie w zyciu nie radzi tylko tu gdzie jest anonimowy to taki odwazny


załosna to jestes Ty ,ze znosisz tam ten niski bardzo poziom

:> wiec swój swojego lubi :>


hehe widac kto sie wypowiada, patologia z wioski cudow he
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie