Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kwaśniewski nowym starostą?
~ddk niezalogowany
7 lutego 2014r. o 20:29
Kwaśniewski to chyba jedyny, który wie o co w tym wszystkim chodzi. Myślę że przypilnuje interesu na tyle skutecznie żeby się byłym wicewojewodom i wójtom przestało śnić stanowisko starosty;) raz na zawsze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majka niezalogowany
7 lutego 2014r. o 20:44
~ddk napisał(a): Kwaśniewski to chyba jedyny, który wie o co w tym wszystkim chodzi. Myślę że przypilnuje interesu na tyle skutecznie żeby się byłym wicewojewodom i wójtom przestało śnić stanowisko starosty;) raz na zawsze.


Zgadzm sie bo wybor aroganckiego Stasiaka byłby tragedią Zycze powodzenia Panu Kwaśniewskiemu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~to ja niezalogowany
7 lutego 2014r. o 22:01
To dobra wiadomość - oby tak sie stało. Kwasniewski jest wyjątkowo kulturalnym, konsyliacyjnym i empatycznym facetem w tym swiatku codziennych chwytów poniżej pasa. Stwarza też nadzieję na poprawę stosunków z "miastem", chociaż P. Roman łatwo nie odpuści. Trzymam kciuki za pana Darka! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rico niezalogowany
7 lutego 2014r. o 22:16
Dobre sobie karierowicz i tyle ! Nie piszcie ludzie głópot i nie życzcie mu wszystkiego dobrego bo ma się dobrze a nawet lepiej!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mr. White niezalogowany
7 lutego 2014r. o 23:55
Pamiętam Pana Kwaśniewskiego, kiedy zaczął uczyć w szkole numer 1 (już nieistniejącej). Był pełnym wigoru młodym człowiekiem, który podobno na własne oczy widział profesora Miodka. Dziwi mnie tylko fakt, że wybrał nieodpowiednie studia. Bo jeśli człowiek wybiera studia odpowiedzialnie, zgodnie z tym co go pasjonuje nie zamieni swojej pasji a tym samym pracy na nic innego. Nawet na bycie lokalnym starostą :)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3244
#polak nieaktywny
8 lutego 2014r. o 7:40
~Rico napisał(a): Dobre sobie karierowicz i tyle ! Nie piszcie ludzie głópot i nie życzcie mu wszystkiego dobrego bo ma się dobrze a nawet lepiej!


Rico robisz głupoty, a nie "głópoty", naucz się najpierw pisać, a potem będziesz wyrażał opinię.

Dariusz Kwaśniewski to bardzo kompetentna osoba.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~info-kiosk niezalogowany
8 lutego 2014r. o 8:18
~to ja napisał(a): To dobra wiadomość - oby tak sie stało. Kwasniewski jest wyjątkowo kulturalnym, konsyliacyjnym i empatycznym facetem w tym swiatku codziennych chwytów poniżej pasa. Stwarza też nadzieję na poprawę stosunków z "miastem", chociaż P. Roman łatwo nie odpuści. Trzymam kciuki za pana Darka! :)


To czcze kpiny.Jego partia oszukuje ludzi na lewo i prawo.Długi ,bezrobocie , i wyjazd z Polski.To efekty pracy panów Kwaśniewskich .Sobie wysokie wynagrodzenie a wam długi do spłacania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3244
#polak nieaktywny
8 lutego 2014r. o 8:21
Do info- kioska, a która partia według Ciebie jest lepsza? Podaj jej pełną nazwę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego