Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

kogo polecicie do wyrównania terenu i kostki brukowej

11378
#maxer nieaktywny
13 lutego 2014r. o 9:42
Wiosna niedaleko więc trzeba pomyśleć o ogarnięciu placu budowy i zrobienie podjazdu. Polecicie mi fachowców od wyrównania terenu i ułożeniu kostki na podwórku?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 lutego 2014r. o 12:51
też szukam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sam niezalogowany
13 lutego 2014r. o 12:58
maxer napisał(a): Wiosna niedaleko więc trzeba pomyśleć o ogarnięciu placu budowy i zrobienie podjazdu. Polecicie mi fachowców od wyrównania terenu i ułożeniu kostki na podwórku?


To robota prosta jak konstrukcja gwoździa. Bierz rodzinę, parę łopat i do roboty. :D Kasę zostaw na roboty , do których rzeczywiście potrzebny jest fachowiec.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Artur niezalogowany
13 lutego 2014r. o 13:25
zadzwoń pod numer 727422522 .
robił mi wjazd do garażu ... polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 lutego 2014r. o 13:27
~sam napisał(a):
maxer napisał(a): Wiosna niedaleko więc trzeba pomyśleć o ogarnięciu placu budowy i zrobienie podjazdu. Polecicie mi fachowców od wyrównania terenu i ułożeniu kostki na podwórku?


To robota prosta jak konstrukcja gwoździa. Bierz rodzinę, parę łopat i do roboty. :D Kasę zostaw na roboty , do których rzeczywiście potrzebny jest fachowiec.



rodzina łopaty hmmmm ciekawa konfiguracja i remont nawierzchni po kilku tygodniach gwarantowany- do kostki potrzebny jest fachowiec
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~marcelina niezalogowany
13 lutego 2014r. o 14:46
Dobra jest firma "lere" z Ocic,
jak by ktos chciał to podaje nr 725070406
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~on niezalogowany
13 lutego 2014r. o 15:54
~marcelina napisał(a): Dobra jest firma "lere" z Ocic,
jak by ktos chciał to podaje nr 725070406



Ja również mogę polecić firmę z ocic, robili u mnie podjazd do garazu jakieś 5 lat temu i w tamtym roku kładli mi też oni kostkę na tarasie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
13 lutego 2014r. o 17:17
783841254 -Chłopaki wyrównują teren i cudeńka z kostki betonowej i granitowej układają.Solidna i nie droga firma.

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.