Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Witamy najmłodszych bolesławczan (15)!
~TAJGA/ niezalogowany
25 lutego 2014r. o 10:09
~TAJGA/ napisał(a):
emem napisał(a): Nie zmienia to faktu, ze bobasy sa fajowe :-) Wkrotce zaprezentujemy kolejnych boleslawian i boleslawianki (boleslawcza i boleslawczanki) ;-)
Proszę o wyjaśnienie słowa bolesławcza ??
jestem wśród znajomych rodowitych mieszkańców Bolesławca i przedstawiam im mojego nowo narodzonego syna;oto mój syn Marcin bolesławcza.znam reakcje moich znajomych z wybiciem zębów włącznie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
25 lutego 2014r. o 10:10
to powiedz: mój syn Marcin bolesławczanin

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TAJGA/ niezalogowany
25 lutego 2014r. o 10:12
emem napisał(a): Literowka.

Pozdr,
emem
Garstką siana się nie wykręcisz,proszę o odpowiedz ?? co sam zapędziłeś się w kozi róg ?? jeżeli tak to proszę o tytuł tematu bolesławian.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TAJGA/ niezalogowany
25 lutego 2014r. o 10:14
emem napisał(a): to powiedz: mój syn Marcin bolesławczanin
A gdzie w nazwie Bolesławiec masz cz ?? Bolesławianin .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
25 lutego 2014r. o 10:16
~TAJGA/ napisał(a):
emem napisał(a): to powiedz: mój syn Marcin bolesławczanin
A gdzie w nazwie Bolesławiec masz cz ?? Bolesławianin .


Anonimie - przeczytaj najpierw ten artykul:
http://www.bolec.info/index.php?op=informacje&news=10335

:)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TAJGA/ niezalogowany
25 lutego 2014r. o 10:20
emem napisał(a):
~TAJGA/ napisał(a):
emem napisał(a): to powiedz: mój syn Marcin bolesławczanin
A gdzie w nazwie Bolesławiec masz cz ?? Bolesławianin .


Anonimie - przeczytaj najpierw ten artykul:
http://www.bolec.info/index.php?op=informacje&news=10335

:)
ok możesz mieć racje.ale z tradycją nie wygrasz.w sondzie byś przegrał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolesławczanin niezalogowany
25 lutego 2014r. o 12:08
Tajgo s sądzie, a nie w sondzie, to na pewno by wygrał, bo sąd bierze pod uwagę zapisy prawa, a słownik daje takie podstawy, do używania określenia, jakie zostało użyte w artykule, a nie przyzwyczajenia.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
25 lutego 2014r. o 12:20
~Bolesławczanin napisał(a): Tajgo s sądzie, a nie w sondzie, to na pewno by wygrał, bo sąd bierze pod uwagę zapisy prawa, a słownik daje takie podstawy, do używania określenia, jakie zostało użyte w artykule, a nie przyzwyczajenia.



Bolesławczaninie (jakkolwiek to brzmi :> ) nazwa "Bolesławianie" , to oprócz prawa pisanego, również niemal prawo zwyczajowe. A kosmiczna nazwa "Bolesławczanie" nigdy taką nie będzie. Pozostanie tylko prawem pisanym :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.