Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nikomu nie zrobiłem krzywdy
~krystyna bb niezalogowany
18 marca 2014r. o 20:04
Panie kochany o wyborze radnego to decydują wyborcy ,a nie Panscy wrogowie.Wiec niech Pan się niczym nie przejmuje,tylko startuje.Dla mnie oczyscil się Pan przed kampania wyborcza,dla moich sasiadow tez.Juz ma Pan 8 glosow.Bardzo dobrze ,ze prze Pana do władzy,bo sa z tego jakies profity.Ale tu nie oto chodzi.Niech Pan przedstawi przed wyborami swój krotki program i kontrkandydatow Pan pozamiata.Wierzymy w Pana!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 marca 2014r. o 20:25
Pani Krysiu. Na razie ten pan ma na 3 lata "pozamiatane" przez sąd jako lustracyjny kłamca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Krystynabb niezalogowany
18 marca 2014r. o 21:00
Dziekuje bardzo za ta informacje,nie wzielam tego pod uwagę.Wydaje mi się ,ze ten Pan nie potrzebnie powoluje się na tego Pileckiego.Bo z tego co pamiętam w B-cu ukrywalo się bardzo dużo zolnierzy AK.Niektorzy po 8 a nawet po 10 lat z domu nie wychodzili na zewnarz nawet po papierosy.UB o nich wiedział ,ale się wcale nimi nie interesowal .Oni się bali czlonkow wymordowanych rodzin,spalonych zywcem,ze ich znajda i się zemszczą.Jedna egzekucje ktoś wykonal w Zeliszowie w latach 60.Oczywiscie nie wiadomo kto,a druga na ul.Chopena w budynku którego nie ma obecny parking.Dzis niewiadomo ,kto był bohaterem,a kto wrogiem.Temu Panu zycze dużo przyjaciol ,a mało wrogow.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złośliwiec niezalogowany
18 marca 2014r. o 21:28
Jam niewinny to ONI winni, że mnie ujawnili. A tak mi było dobrze i tu nagle wszystko j*but! ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
18 marca 2014r. o 21:30
kryska nie czaruj, skad masz te informacje?
o zeliszowie nic nie znlazlem ale facet w tzw. malpim gaju powiesil sie na swoim pasku od spodni a znalazt go nijaki tadeusz wencel przed poludniem w poniedzialek 1961
ze tez ja musze takie farmazony czytac. byl jeden akowiec ale on byl kierownikiem i wcale sie nie ukrywal
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~relikt przeszłości niezalogowany
18 marca 2014r. o 21:47
nie róbcie nikomu dobrze to nie będzie Wam w życiu źle......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Krystynabb niezalogowany
18 marca 2014r. o 21:49
w Zeliszowie został zastrzelony i pochowany na polu zboze na nim roslo.Po dwóch latach sąsiad wyoral glowe na swoim polu,a pozostałych części ciala nigdy nie znaleziono.Tak to prawda na Chopena powiesil się w tym samym domu nijaki Zlotkowski,ale ten temat go nie dotyczyl.W 1960 ktoś wykonal egzekucje na zolniezu AK w tym samym domu nie będę podawal jego nazwiska,bo to nie ma zadnego znaczenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mieszkaniec niezalogowany
18 marca 2014r. o 22:05
~krystyna bb napisał(a): Panie kochany o wyborze radnego to decydują wyborcy ,a nie Panscy wrogowie.Wiec niech Pan się niczym nie przejmuje,tylko startuje..../c]

Właśnie, wyborcy zdecydują i mam nadzieję że ani Żurek ani nikt o podobnych "zasługach" nie zostanie radnym w naszym mieście. Żurek tak się nadaje na radnego jak Wałęsa na prezydenta. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza