Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dwóch do Europarlamentu
~mir.ko niezalogowany
20 marca 2014r. o 18:11
normalnie statystyka pójdzie ostro w dół w skali 40 mln. o takich pomyslach nie dyskutuje dłużej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
20 marca 2014r. o 18:21
fobiak napisał(a): ... wymienieni kandydaci w tym temacie maja prace, ... (nic).


Dziwi mnie Kolego Komunisto , że tak światły człowiek, działania kandydatów pracą nazywa. Praca to jest wtedy , gdy trzeba własną energię przekształcić w tzw. wyrób gotowy. Panowie kandydaci lecą do Brukseli , ponieważ tam niczego się nie robi i jeszcze kasa jest. Biznesmen i samorządowiec ... palce lizać , jak wydatnie widać system. Szkoda , że ludzie tego nie rozumieją :|

Ale to nic :) ja osobiście jestem za ... niczym :D Jeden i drugi , to karierowicze. Pierwszy wyrosły z " kultury i sztuki" , drugi z " postsolidarnościowej nomenklatury" . Powodzenia Panowie :) A jak już siedzieć będziecie obok Blooma spytajcie Go, w moim imieniu , co dalej ? :



Panowie , jeśli któryś z Was, na tym forum obieca mi imiennie , że spyta Blooma , w moim imieniu, obiecuję oddać głos. :)

Przemuś , a ten spot oglądałeś ? :D



To tyle jeśli chodzi o apolityczność w Twoim wydaniu :)

Wiwat Europaplustwójruch Paligłupa, członka Komisji Trójstronnej , zdegenerowanego gingeristy i cwaniaka , pod kolorowym krawatem ... upadłego anioła i biznesmena. Panowie , wiem , że czytacie ... powodzenia :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
20 marca 2014r. o 18:23
a ty na produkcji przyjacielu robisz ze wypowiadasz sie o gotowym produkcie czy grzejesz stoleczek w biurze ? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
20 marca 2014r. o 18:33
~mir.ko napisał(a): normalnie statystyka pójdzie ostro w dół w skali 40 mln. o takich pomyslach nie dyskutuje dłużej

o ile pojdzie to sie nie liczy, wazne, ze pojdzie, czyli bedzie ruch, warszawe odbudowali tez z cegielek z calej polski
wiem, ze juz nie dyskutujesz ale interesuje mnie jeszcze to: co osobiscie bedziesz mial z tego jesli oddasz glos na jednego z dwoch narzuconych kandydatow
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
20 marca 2014r. o 18:39
~mir.ko napisał(a): a ty na produkcji przyjacielu robisz ze wypowiadasz sie o gotowym produkcie czy grzejesz stoleczek w biurze ? :)


Ba! Chciałbym , ale ogłupiony wolnym rynkiem za młodu , prowadzę działalność gospodarczą z większymi i mniejszymi sukcesami. Częściej to drugie :D

Co , korci Cię do UE Parlamentu , no przyznaj się, praca w BDN nie służy Ci , jak widzę ... Mordo Ty moja, Mirek :) . Czy już zmieniłeś na coś lepszego ? Nic nie wiem , bo dawno piwa razem nie piliśmy :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
20 marca 2014r. o 18:45
Pannazdzieckiem napisał(a):
fobiak napisał(a): ... wymienieni kandydaci w tym temacie maja prace, ... (nic).


Dziwi mnie Kolego Komunisto , że tak światły człowiek, działania kandydatów pracą nazywa. Praca to jest wtedy , gdy trzeba własną energię przekształcić w tzw. wyrób gotowy.

tak to jest jak sie jezdzi bez zabezpieczenia, jako, ze przebywam czesto w GUS, nie z powodu tego, ze tam pracuja najladniejsze polki ale w oparciu o statystyke, pozwolilem sobie opier...y kocham bolec.info zaliczyc do grupy tych, ktorzy sa zatrudnieni i nazwalem to praca, pewnie jest dokladniejsza statystyka ale nie wypadalo mi tam grzebac a z drugiej strony nie wiedzialbym od kogo zaczac


Dopisane 20.03.2014r. o godz. 18:45:

ups.... od czego****
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
20 marca 2014r. o 19:14
Z całym szacunkiem dla Twej wiedzy , ja znam tyko jeden slogan : głowa w lodówce , nogi w piekarniku = klimat umiarkowany. UE na Ukrainie , Putin na Krymie = to samo . Gdzie trzecia siła, nie odpowiedziałeś mi na pytanie, Drogi Komunisto :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
20 marca 2014r. o 19:21
hm. co będe miał. bogdan widzi w działaniu sens. nie siedzi długo w bezczynności. gdy spytałem go 3 lata temu czy warto tak się angażować, pomimo wrogów i czasami małego zainteresowania odpowiedział, że warto. i miał racje, patrząc na coraz większy sukces jego imprez i promocji miasta. zasługuje na miano wielkiego lokalnego artysty i skoro elektryk super może się sprawdzić w polityce to czemu i nie on.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego