Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Solarium

~{.. niezalogowany
31 marca 2014r. o 18:21
Polecam Solarium na Karola Miarki Natychmiastowy efekt opalenizny, fachowe doradztwo i muzyka w każdym klimacie. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ona niezalogowany
29 lipca 2015r. o 19:30
Witam. Chodzicie dziewczyny na solarium? Które polecacie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 lipca 2015r. o 21:06
Bylam w 3 roznych solariach-na Kubika, na Karola Miarki i kolo weritasu i najlepiej jest lolo weritasu. Na kubika wciskaja za kaxdym razem kremy do opalania i jest dosc drogo, na Karola Miarki nawet ciepla nie poczulam(moze byly stare lampy) a kolo weritasu zawsze jest ktores lozko z nowymi lampami, nikt nic nie wciska i niedrogo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
29 lipca 2015r. o 21:28
Uwazam iz najlepsze jest nad drogeria natura. Po 8 minut 5 raz jestem i kolorek piekny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 listopada 2015r. o 23:36
Koło veritasu- tragedia Nie chodzę zbyt często ale czasem mam ochotę nadać mojej skórze trochę brązu Niestety właściciel chyba zapomnial że trzeba lampy wymieniać Szczerze nie polecam 15 min wyjęte z życia bez efektu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 listopada 2015r. o 23:40
To solarium to jakaś porażka Właściciel chyba zapomnial że trzeba lampy wymieniać Szczerze nie polecam Marnowanie czasu i pieniedzy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
22 listopada 2015r. o 10:36
nie chodzcie na solariom bo was pomyla z uchodzcami z afryki. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 listopada 2015r. o 12:07
a co powiecie o solarium nad sklepem shimano?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza