Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ortopeda w Bolesławcu

~luk niezalogowany
12 września 2008r. o 19:57
to ten taki ze zgorzelca czy skas???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1907
#z nieaktywny
13 września 2008r. o 19:04
jesli ortopeda to tylko prywatnie we wroclawiu...ja ostatnio bylam bo w boleslawcu 3 lata mi diagnozowali. w koncu ktos cos konkretnego powiedzial ale to i tak nie mialo znaczenia...dalam 150 pln i wiem co mi jest jak to leczyc...mysle ze to najlepsze rozwiazanie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tutka niezalogowany
13 września 2008r. o 21:26
A co konkretnie jest z plecami? Bo mi na bóle pleców najbardziej pomaga laser.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~emokid niezalogowany
13 września 2008r. o 22:14
Pan P. to szkoda gadać -tak naprawdę sie w ogóle nie zna ..... Najlepiej jedź do Kamiennej Góry, do obojetnie ktorego ortopedy..Tyle, że tam trzeba dzwonić miesiac wczesniej by sie zarejetsrowac...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Poszkodowany niezalogowany
13 września 2008r. o 22:54
To prawda, że P. (ze Zgorzelca) niewiele umie, szkoda tylko, że tyle osób się na niego nabiera. Sam czekałem w kolejce, mimo, że byłem zarejestrowany na godzinę. Nigdy więcej, szkoda pieniędzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mała Mi niezalogowany
13 września 2008r. o 23:29
Pan P. z provity - jak najdalej od niego!
Lekarz z niego wątpliwy, a w dodatku cham, leczyłam sie u niego jakis czas i jestem ogromnie zniesmaczona (nie chce używac brzydkich słów)
NIGDY więcej pan P.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~luk niezalogowany
14 września 2008r. o 13:10
dobrze wiedziec.. a jeszcze wiecie cos o Mirosławie L. ??
a co do laserow to mi nie pomogly.. chodzilem na nie i jakies tam ' Kocham Bolec.Info y' ale to nic nie daje.. leczylem sie jeszcze w provicie u J. Słobodzian oraz E.O. tez bez efektow.. bylem u babki swirskiej i mowila ze cos mam tam przestawione-- nastawiala mi kilka razy ale bylo dobrze dopoki znowu nie zruszylem.. teraz nie wiem gdzie isc dalej

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kret niezalogowany
14 września 2008r. o 17:51
W Legnicy dr Trubisz; ma gabinet w Lubinie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza