Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ortopeda w Bolesławcu

~~~ niezalogowany
16 września 2008r. o 11:29
prosto do lubinia na oddział można pojechać, bo w bolesławcu to mimo, że plecy bolą to na głowę leczyć będą by głowa o bólu nie myślała. Odradzam lekarzy z bolesławca. W mojej rodzinie już dwie osoby miały okazję korzystać z pomocy lekarzy w lubinie i w obydwóch przypadkach, gdyby nie szybka reakcja i szybki wyjazd do lubinia, to .... lepiej nie mówić, a tylko kolano bolało, a co dopiero plecy, pleców nie da się amputować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1269
#analcunt nieaktywny
16 września 2008r. o 11:35
~~~ napisał(a): prosto do lubinia na oddział można pojechać, bo w bolesławcu to mimo, że plecy bolą to na głowę leczyć będą by głowa o bólu nie myślała. Odradzam lekarzy z bolesławca.


Przychodze do swojego lekarza mówie mu że bolą mnie plecy aż ciężko mi sie schylić. On zbadał i powiedział oburzony , że on to nic nie poradzi po co dzwigam , ja mówie że co zrobie taka praca a on na to to trzeba sie było uczyć i mi wrzuca.... paranoja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tutka niezalogowany
16 września 2008r. o 14:17
A ja o Lubinie słyszalam jak najgorsze opinie z ust dwóch osób.
Więc nie wiem, czy to jest najlepszu pomysł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2643
#edzia nieaktywny
17 września 2008r. o 15:00
dr Boruciński,w Stomadencie:)zna sie na rzeczy,pomógł mojemu dziecku.POLECAM!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bodzio niezalogowany
5 kwietnia 2010r. o 21:22
Po złamaniu ręki szukam dobrego ortopedy,kto mi pomoże do jakiego się udać.Dziękuję za podpowiedzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ONA niezalogowany
6 kwietnia 2010r. o 7:02
~Bodzio napisał(a): Po złamaniu ręki szukam dobrego ortopedy,kto mi pomoże do jakiego się udać.Dziękuję za podpowiedzi.


A JA SZCZERZE POLECAM DOKTORA MICHALSKIEGO Z LUBINA.JEŚLI TRZEBA DAM NAMIAR.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4171
#Evelisia nieaktywny
6 kwietnia 2010r. o 10:32
Dr Jankowski bodajże ul.Staroszkolna
Bardzo dobry ortopeda-gorąco polecam!!!
Tel...602402911
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3943
#FRANCA nieaktywny
6 kwietnia 2010r. o 17:30
pan doktor Bronowicz składał mi kolano i jak co nie mam co narzekać .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.