Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ortopeda w Bolesławcu

~ela niezalogowany
6 lutego 2012r. o 10:11
bylam operowana przez dr;P i jest wszystko wporzadku polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 lutego 2012r. o 10:16
dr; borucinski jest dobrym lekarzem lecze sie u niego i nie narzekam polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4623
#anilia nieaktywny
6 lutego 2012r. o 11:34
Evelisia napisał(a): Dr Jankowski bodajże ul.Staroszkolna
Bardzo dobry ortopeda-gorąco polecam!!!
Tel...602402911
Szczerze nie polecam żadnego lekarza z Bolesławca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
6 lutego 2012r. o 15:44
~ela napisał(a): bylam operowana przez dr;P i jest wszystko wporzadku polecam

Co Ci operował ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5169
#tomon nieaktywny
7 lutego 2012r. o 15:17
Tydzień temu byłam u BORUCIŃSKIEGO z wodą w kolanie (to już drugi raz w ciągu 2 miesięcy). Skierował mnie na USG i powiedział "jeżeli będzie Pani miała USG to proszę podejsć-pokazać wyniki badania" .Tak więc zrobiłam USG i od 10:00 kwitłam pod gabinetem ortop. Byłam druga w kolejce,Pani w recepcji nie chciała donieść mojej karty,bo lekarz musi mi dać karteczkę z pieczątką i datą-czyli zgodę na to,że mnie przyjmie.Weszłam zapytać czy będzie łaskaw mnie przyjąć,bo ja już mam wyniki badania. A ten nawet nie podniósł wzroku tylko :
-"Nie przyjmę pani,nic takiego nie mówiłem"
- kazał mi Pan przyjść!!! To co ja mam robić??? zarejestrować się na kwiecień-bo takie terminy? Na to on!
-"Proszę iść do LEKARZA RODZINNEGO niech on się martwi.
ten lekarz jest j.....ty.Co ma lekarz rodzinny do mojego kolana.
Brak mi słów.
NIE POLECAM TEGO LEKARZA.
Poza tym co to za lekarz,który przyjmuje średnio 30 pacjentów w ciągu 1,5 godziny.
Wizyta trwa średnio 3 minuty.
Szok. ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 lutego 2012r. o 15:24
.ten doktorek to(...)wiem coś o tym...14 lat temu kiedy zaczynał trafiłam do niego ze zmiażdzonym palcem ręki ,byłam w 7 miesiącu ciąży on z kpiną spytał czy szyć na ''żywca'' czy od razu obciąc palucha...tak mi zszył tego palca ,że nawet jego szanowna teściowa :Babijczuk dziwiła się ,że mi tak palca spaskudził...zero kultury i współczucia uczuć ludzkich odruchów..porażka...dr Duran sprawdził się przy operacji po złamaniu ręki u syna ....dr Pierzchalski tez dobry specjalista:0

Zmoderowano 07.02.2012 godz.20:30 - powód: korekta cytowania i złośliwości (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 lutego 2012r. o 19:46
moj mąż był w szpitalu na ortopedi 10 dni poszedł do szpitala o wlasnych siłach a karetka odwiozła jego do domu w gorszym stanie bo nawet na nogach ustac nie mógł tak właśnie traktuje się pacjętów w tym szpitalu.Lekarze na tym oddziale nie interesuja się wogle pacjętami.Ten oddział to jest jedna wielka pomyłka Nie polecam żadnego ludzie jak najdalej od nich. !! !! !! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ona niezalogowany
7 lutego 2012r. o 21:16
Ja polecam ortopedę w Stomadencie.. od początku chodzę do niego z dzieckiem i jestem bardzo zadowolona
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.