Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Stabilna Polska w stabilnej Europie
2161
#fobiak nieaktywny
13 kwietnia 2014r. o 15:06
no masz racje
kon ma 4 nogi sie potyka a ja mam tylko dwie
sorry za byka, moge jeszcze wybrnac tlumaczac sie tym, ze wtedy bylem na wagarch nad bobrem



Dopisane 13.04.2014r. o godz. 15:06:

ide sie spalic ze wstydu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 kwietnia 2014r. o 15:10
~Zza granicy napisał(a): Rudyk startuje tylko po to aby zabrac troche glosow Nowakowi.Niby kolega ale urzednik na serio.

Nowak może zrobić wynik w Bolcu ale Palikoty z Kwiatkowskim nie przekroczą nawet 5%. Szkoda głosów. Rudyk zrobi lepszy wynik poza Bolesławcem a ostatnie miejsce na liście mu sprzyja
Zobaczymy jaką zrobią kampanię. Sądząc po liczbie wejść na tę stronkę to wejście Rudyka niezłe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10897
#Anonim10897 nieaktywny
13 kwietnia 2014r. o 15:11
Witajcie :) Pannazdzieckiem zapytała czy ktoś ma jakieś pomysły...Mam. Wydaje mi się , że powinniśmy oddać głosy na Solidarną Polskę. Dlaczego ?? Jest tam grupa mądrych , wykształconych ,doświadczonych , nieskompromitowanych ludzi. W polityce od wielu lat. Program Solidarnej Polski , jeżeli go dobrze przeczyta się , faktycznie ma na celu poprawę tego co się jeszcze da naprawić. To samo dotyczy kontaktów z krajami ościennymi i nie tylko. Trzeba wsłuchać się w wypowiedzi Kempy , Cymańskiego ,Ziobry , Kurskiego i innych członków tej partii. Przeciwnicy zarzucają Kurskiemu wizytę na Majdanie - hola , przypatrzmy się spokojnie czy było tam poparcie dla poczynań jakie miały miejsce. Moim zdaniem warto zaufać Solidarnej Polsce.

Mnie zawiódł mój dotychczasowy idol partyjny SLD , premier Leszek Miller. Nie wiem kto Go podpuścił by wystawić do europarlamentu celebrytkę , Weronikę Marczuk. Dla mnie to porażka , SLD chyba dąży za wszelką cenę do współrządzenia po wyborach , wspólnie z PO. Ale straci poparcie...Żelazny Kanclerz , jak Go nazywałam , wpędził się w kozi róg...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 kwietnia 2014r. o 15:11
fobiak napisał(a): ide sie spalic ze wstydu


To już najwyższy czas, szczególnie po bredniach, które wypisujesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
13 kwietnia 2014r. o 15:13
~ napisał(a): .... niedouczeni słabeusze, intelektualni impotenci, internetowi menele, biorą się za dyskusję o Polsce?!
I co jeszcze Alter ? A pamiętasz przypowieść z Mądrej Książki , o niedouczonych słabeuszach, intelektualnych impotentach, internetowych menelach. To jak? Stać Cię na odwagę spojrzeć mi prosto w oczy ? :) Stać , czy nie, intelektualny impotencie ? Mogę sobie na takie sformułowanie pozwolić , ponieważ stary jestem i głupi , i w dupie mam wszelkie społeczne dogmaty. Dokąd zmierzasz I. dioto ? Na łacinę mi to przetłumacz .

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
321
#kordek nieaktywny
13 kwietnia 2014r. o 15:44
Pisywałem kiedyś na tym forum jako kordek (nie pamiętam już nawet skąd wymyśliłem ten "nik"). Chciałem podziękować wszystkim Bolecinternautom za wszystkie uwagi i "słowa wsparcia" dotyczące mojej osoby i formacji politycznej z której mam zaszczyt startować w wyborach. Postaram się wkrótce odpowiedzieć na część z nich. Nie boję się otwartej debaty (nawet internetowej). Udowodniłem to będąc radnym w poprzedniej kadencji w mieście. Bardzo często publicznie na tym forum prezentowałem swoje poglądy. Wiem,że za chwilę posypie się na mnie grad wyzwisk i retorycznych wywodów ale szanując Państwa zainteresowanie moją osobą i programem dla Bolesławca,który wkrótce zaprezentuję, postanowiłem publicznie z Wami podyskutować. Pozdrawiam Cezariusz Rudyk :)

Cezariusz Rudyk
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 kwietnia 2014r. o 15:52
Pannazdzieckiem napisał(a): To jak? Stać Cię na odwagę spojrzeć mi prosto w oczy ?


Do tego odwaga nie jest mi potrzebna. Po tym, jak się popisałeś na bolec.info, po tym, jak pokazałeś swoją prawdziwą twarz, nie mam najmniejszej przyjemności.

Nie lubię fałszywych ludzi, dlatego bądź pewien, że kiedy będzie się pojawiać twoja "hipokryzja" na forum, zawsze to skomentuje w odpowiedni sposób.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
13 kwietnia 2014r. o 15:58
Kurcze, Panie Cezary, jestem pełen podziwu Dla Pańskiej Odwagi . Osobiście uważam , że jeśli być już politykiem , to należy rozmawiać z potencjalnymi wyborcami :) Pierwsze pytanie , chciałby Pan zostać Trybunem Ludowym ? Takie socjalistyczne spaczenie mam :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego