Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Stabilna Polska w stabilnej Europie
9984
#gover nieaktywny
13 kwietnia 2014r. o 16:04
Stabilna Europa i Polska bedzie wtedy, kiedy Islam bedzie rzadzil w Europie. Wtedy jedyna ostoja dla Polski bedzie Rosja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10897
#Anonim10897 nieaktywny
13 kwietnia 2014r. o 16:09
Pannazdzieckiem napisał(a): Kurcze, Panie Cezary, jestem pełen podziwu Dla Pańskiej Odwagi . (...)


Jak niewiele Ci potrzeba :D Czyzbyś już został trafiony i zatopiony ?? A gdzie ideały ??
Nie chodzi o pana Cezariusza Rudyka...O program PO , ponieważ europoseł czy poseł jest tylko instrumentem na którym gra "niewidzialna ręka dyrygenta". A partia PO...dała już wiele dowodów na to , jak wzbogacić naród i kraj ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
321
#kordek nieaktywny
13 kwietnia 2014r. o 16:12
Pannazdzieckiem napisał(a): Kurcze, Panie Cezary, jestem pełen podziwu Dla Pańskiej Odwagi . Osobiście uważam , że jeśli być już politykiem , to należy rozmawiać z potencjalnymi wyborcami :) Pierwsze pytanie , chciałby Pan zostać Trybunem Ludowym ? Takie socjalistyczne spaczenie mam :D

To pytanie z lekkim podtekstem a nawet postawioną tezą. Nie, nie mam zamiaru grać roli człowieka innego niż jestem. Widzisz,życie uczy pokory i daleko mi do pełnienia roli uzdrawiacza świata. Przekonałem się o tym w radzie miasta. "Mieć rację" wcale nie oznacza bycia skutecznym. Smutne, ale prawdziwe. Nie wierzę w fałszywych "Trybunów Ludowych" bo jeżeli ktoś mówi,że zna się na wszystkim to z pewnością nie zna się na niczym.

Cezariusz Rudyk
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
13 kwietnia 2014r. o 16:31
I ja też tak mówię. Ale, ale, co może mi Pan powiedzieć o fiducjarnym pieniądzu< a może powinienem zwracać się Kordek ? :) Miło by bryło POtencjalnego eurokołchoźnika po imieniu nazywać :) Inteligencja potrafi rozpoznać żart :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 kwietnia 2014r. o 16:38
Pannazdzieckiem napisał(a): Inteligencja potrafi rozpoznać żart :D


Inteligentny człowiek żartuje inteligentnie, taktownie, aby przy tym nikogo nie obrazić, nie urazić. Nie tak, jak się żartuje pod budką z piwem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
321
#kordek nieaktywny
13 kwietnia 2014r. o 16:55
Pannazdzieckiem napisał(a): I ja też tak mówię. Ale, ale, co może mi Pan powiedzieć o fiducjarnym pieniądzu< a może powinienem zwracać się Kordek ? :) Miło by bryło POtencjalnego eurokołchoźnika po imieniu nazywać :) Inteligencja potrafi rozpoznać żart :D

Możesz do mnie mówić (pisać)jak chcesz. Mam poczucie humoru i nawet wpisy o moich fatalnych wąsach ubawiły mnie niesamowicie. "POtencjalny eurokołchoźnik" to człowiek nie z twojej bajki. Przeczytałem kilka wpisów i znam Twoje poglądy. Różnią się od moich ale je szanuję. Gdybym kierował się jedynie zwykłą kalkulacją polityczną to nie prowadziłbym dyskusji na tym portalu bo ....... pewnie nie należysz do moich potencjalnych wyborców. Ale jeżeli coś o mnie napisano (nie byłem autorem tego opracowania) to staram się szanować tych, którzy zadają pytania. Nawet anonimowo. Na temat pieniędzy nie chcę się wypowiadać bo nie jestem ekonomistą i ta dyskusja zaprowadziłaby nas w ślepy zaułek. Gdyby to było takie proste i jasne to Polska pewnie by weszła do strefy euro wcześniej. Widocznie nie jest. Ale ty pewnie wiesz o tym więcej.

Cezariusz Rudyk
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
13 kwietnia 2014r. o 17:06
~ napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): Inteligencja potrafi rozpoznać żart :D


Inteligentny człowiek żartuje inteligentnie, taktownie, aby przy tym nikogo nie obrazić, nie urazić. Nie tak, jak się żartuje pod budką z piwem.


Panie Cezary , czy czuje się Pan urażony , jak ten chłystek sugeruje ? My prawdziwi faceci nie boimy się swoich poglądów , nawet wtedy , kiedy są spaczone. Swój numer telefonu już podałem . Nazywają mnie Piotr Różański , Bielska 17/3 . Błąkam się po tej nieszczęśliwej Planecie prawie 50 lat . Jestem człowiekiem. Szukam "Trybuna Ludowego" i wierzę w Stwórcę w odróżnieniu od bandyty JHWH. Mój znak, to starożytny symbol wiedzy ... Kwiat Życia.

No dobra, idę coś poczytać, wiedzy mi brakuje :)


Dopisane 13.04.2014r. o godz. 17:06:

No skoro dostałem pozwolenie i przedstawiłem się, to piszę tak , jak chcę :) Kordek , proszę Cię, a czy możesz mi wytłumaczyć ? Co Ty tam zamierzasz robić w tym eurokołchozie , ale tak poważnie , bez populistycznych jaj. Dawaj chłopie kawę na ławę :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
13 kwietnia 2014r. o 17:22
ech... juz sie zaczyna wzajemne lizoodoopstwo
czekam na program cezarego i usiedziec nie moge
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza