Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Bezdomni, bez pracy- powody?

10592
#bieda nieaktywny
28 lipca 2014r. o 21:59
Pannazdzieckiem napisał(a): A możesz wysadzić w powietrze ten burdel na wiejskiej, Biedaku ?
Tu Cię mam :D Wielu chciało by to zrobić , ale zanim uknują plan , już ich "władzia" namierzy.

Dylemat współczesnego niewolnictwa , jak widzę nie jest Twoją mocną stroną. No cóż ... wszyscy dopiero się uczymy. Wolność to kłamstwo , do puki kilka osób ma prawo do produkcji pieniędzy , a pozostali są skazani na korzystanie z produktu , bez prawa do własnej produkcji , to nie ma mowy o wolności , tylko jest to ekonomiczne niewolnictwo. Oczywiście w szkołach tego nie uczą , bo po co ? Durniami łatwiej rządzić :)


to nie od produkowania pieniędzy sie robisz bogaty tylko od pracy jaką wykonujesz. Niemcy nie są bogaci bo sobie kasy naprodukowali tylko dla tego, że przez lata sobie wypracowali silny przemysł. Norwegom trysła ropa. A my co? nic? Albo trzeba się wziąć do pracy albo czekać aż ropa tryśnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
28 lipca 2014r. o 22:05
nie o wszystkim wiemy a dla mnie kopniak w dupsko jest zawsze kopniakiem...
powiedz mi dlaczego Polska ma płacić jakieś odszkodowania za przetrzymywanie w NIEISTNIEJACYCH w PL więzieniach CIA?
nie słyszałem ani słowa że zapłacą za to ''sojusznicy''

pomijam już fakt że po raz kolejny Polska wyszła na ''błazna Europy'' zaprzeczając o ich istnieniu a prawda jest jak widać inna...
UE kopie nas w du...i będzie kopać nadal co odczujemy już niedługo kiedy trzeba będzie zacząć robić wpłaty do unijnego budżetu ...
to chyba o ile pamiętam dobrze ,już za rok...
i wtedy znowu wrócimy do tematu...dlaczego bezdomność,dlaczego brak pracy...

to co się dzisiaj dzieje to tylko ''preludium''

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10592
#bieda nieaktywny
28 lipca 2014r. o 22:13
mmm bo nasi rządzący są na usługach Ameryki, Berlina i Brukseli. Tak jak kiedyś na usługach Moskwy. Powtarzam po raz n-ty nie mówię, że unia jest super, tylko moje zdanie jest takie, że w obecnym ustroju szary Kowalski ma trochę więcej możliwości by przetrwać niż za komuny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
28 lipca 2014r. o 22:15
Słuszna uwaga Izaak :) Jest jeszcze gorzej . KK był właścicielem dwóch trzecich Europy , a Mośki nie mieli prawa do własności ziemskiej , ale wtedy Klemens i Filip Piękny się dogadali i stworzyli Masonów. Uważam , że był to najczarniejszy dzień w historii tej nieszczęśliwej cywilizacji. Z resztą piątek , trzynastego. Od tamtej pory oświeceni wyznawcy szatana do spóły z Narodem Wybranym gwałcą , mordują i kradną. Ekscytujemy się Beningiem 777 , a tymczasem w Palestynie ludzie giną i nie ma rady na syjonizm. Szczęśliwy małżonek pani Apelbaum , mój ulubieniec Radzio , niechby się karnął pod Ścianę Płaczu i spróbował namówić tambylców do zaniechania ludobójstwa. Nic takiego jednak się nie stanie. Już pani Apelbaum zadba o to , aby Radzio nie myślał , tylko robił laskę hamerykańcom.

Bułhakow , mój ulubiony pisarz ( stąd sympatia do Rosji ) napisał : więzy krwi ... A czy ja Ci coś już mówiłem Drogi Izaaku o chazarskiej dziczy ? :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
28 lipca 2014r. o 22:20
reasumując...czy to nie kolejna ''komuna'' tylko w barwach błękitu? :D


Dopisane 28.07.2014r. o godz. 22:20:

coś ci sie Piotrze pomieszało z tymi masonami i piątkiem 13-go :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10592
#bieda nieaktywny
28 lipca 2014r. o 22:21
falco napisał(a): reasumując...czy to nie kolejna ''komuna'' tylko w barwach błękitu? :D


tak, tylko taka trochę wersja soft :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
28 lipca 2014r. o 22:23
Tu się nie zgodzę Papugo . Tego społeczeństwa już bardziej nie da się wydrenować.

Dobrej nocy Wam życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
28 lipca 2014r. o 22:30
Pannazdzieckiem napisał(a): Tu się nie zgodzę Papugo . Tego społeczeństwa już bardziej nie da się wydrenować.

Dobrej nocy Wam życzę :)

może masz rację Piotrze...
obdarto z tożsamości kraj ale...każdy z nas -Polaków-- nadal broni swojej własnej w ten czy inny sposób i z tym ten ''rząd'' może sobie nie poradzić
masońskie ''białe rękawiczki'' tak daleko nie sięgają ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza