Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Bezdomni, bez pracy- powody?

10592
#bieda nieaktywny
28 lipca 2014r. o 21:20
Pannazdzieckiem napisał(a): No , chyba sobie skoczę do Ruskich po Su-25 :D Kolega Orwell jakiś czas tremu zamieścił relację jak taki Su-noł nad hamerykańskim niszczycielem wyłączając całą elektronikę. Załoga podała się do dymisji :D

Te , Biedak , nie odpowiedziałeś mi na pytanie , czy masz duszę niewolnika , czy nie ? Na inne pytania też nie odpowiadasz.


nie czuję się niewolnikiem, bo mam masę możliwości mogę wszystko i być każdym. Nie muszę kapować i należeć do partii po prostu trzeba chcieć. a tak przy okazji twój kumpel falco nieźle pokazał sojusz z ZSRR wy sojusznicy Polacy nie mieliście nic w sklepach a ruski za płotem miał pełne półki w sklepie w Trzebieniu.


Dopisane 28.07.2014r. o godz. 21:20:

mogę mieć sad i sprzedawać jabłka do Rosji, mogę robić meble i sprzedawać do IKEA, mogę robić interesy z kim chcę nie tylko z krajami socjalistycznymi jak za komuny to mnie zniewalało. mogę wsiąść w auto czy samolot i lecieć gdzie chce nie tylko do socjalistycznych krajów jak za komuny. teraz jestem wolny i nie czuje się niewolnikiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
28 lipca 2014r. o 21:21
zapomniałem dodać że kupowałem u nich jeszcze faje...''Kapitańskie'' a nie jakieś badziewie ''Klubowe'' :)
myslisz ze to była wina ''ruskich '' zTrzebienia?...ot naiwniak :D
rozmawiałem z niejednym z tych Rosjan i niejeden przeklinał pobyt w Polsce tęskniąc za domem...

to co kupowano w Trzebieniu to było dla oficerów a nie dla ''krasnoarmiejca'' z gołymi pagonami... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
28 lipca 2014r. o 21:24
O przepraszam Papugo. AK strzela świetnie ( swego czasu miałem okazję poćwiczyć ) ale laserowa proca , to przyszłość , a tego na pobliskim stadionie nie uświadczysz :D Wyobrażasz sobie konsternację tych ludzi , jak im wszystkie komputerki padły ? :D
Jakbyśmy mieli dwa takie Su ... to jest jak Rudy 102 :D Kolega Radzio Sikorski nie miał by nic do roboty :D Z resztą ... i tak nic nie robi, oprócz brania publicznej kasy , podobnie jak urzędasy ze tzw. starostwa.

A wracając do tematu ...
Polaku , czemuś biedny ? Boś głupi. Czemuż żeś głupi ? Boś biedny. Konstytucja mówi że nie masz prawa produkować swojego pieniądza , musisz go pożyczać u żydobanksterów. Do dupy z taką konstytucją.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10592
#bieda nieaktywny
28 lipca 2014r. o 21:36
to tylko pokazuje "niby równe warunki" sojuszu z ZSRR


Dopisane 28.07.2014r. o godz. 21:36:

Pannazdzieckiem napisał(a): O przepraszam Papugo. AK strzela świetnie ( swego czasu miałem okazję poćwiczyć ) ale laserowa proca , to przyszłość , a tego na pobliskim stadionie nie uświadczysz :D Wyobrażasz sobie konsternację tych ludzi , jak im wszystkie komputerki padły ? :D
Jakbyśmy mieli dwa takie Su ... to jest jak Rudy 102 :D Kolega Radzio Sikorski nie miał by nic do roboty :D Z resztą ... i tak nic nie robi, oprócz brania publicznej kasy , podobnie jak urzędasy ze tzw. starostwa.

A wracając do tematu ...
Polaku , czemuś biedny ? Boś głupi. Czemuż żeś głupi ? Boś biedny. Konstytucja mówi że nie masz prawa produkować swojego pieniądza , musisz go pożyczać u żydobanksterów. Do dupy z taką konstytucją.


za komuny, też były urzędasy itp tylko ja jestem tego zdania, że teraz przeciętny Kowalski ma trochę więcej możliwości niż za komuny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
28 lipca 2014r. o 21:38
A możesz wysadzić w powietrze ten burdel na wiejskiej, Biedaku ?
Tu Cię mam :D Wielu chciało by to zrobić , ale zanim uknują plan , już ich "władzia" namierzy.

Dylemat współczesnego niewolnictwa , jak widzę nie jest Twoją mocną stroną. No cóż ... wszyscy dopiero się uczymy. Wolność to kłamstwo , do puki kilka osób ma prawo do produkcji pieniędzy , a pozostali są skazani na korzystanie z produktu , bez prawa do własnej produkcji , to nie ma mowy o wolności , tylko jest to ekonomiczne niewolnictwo. Oczywiście w szkołach tego nie uczą , bo po co ? Durniami łatwiej rządzić :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
28 lipca 2014r. o 21:39
nigdy,nigdzie nie napisałem ze ''warunki były równe'' bo tak nie bylo :)

czy dzisiejsze warunki z kolejnym ''sojusznikiem'' są równe?...

są równie ''gow...e jak te wcześniejsze...
angole,zabojady a zwłaszcza jankesi kpią sobie z nas w żywe oczy i doją nas jak nie przymierzając USSR
tylko mówić dzisiaj głośno o tym jest ''niepolitycznie''-jak w czasach ''słusznie minionych''

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10592
#bieda nieaktywny
28 lipca 2014r. o 21:50
Falco ja już to do Pannyzdzieckiem pisałem, że Unia też nie jest zarąbista, bo tam robią Francuzi i Niemcy biznes ale to jest dla tego bo te kraje są mocne a my to leszcze. I albo będziemy z nimi na ich warunkach albo sami toniemy. tylko chodzi mi o to, że mając do wyboru komunę a Unie wybieram Unię bo nas troche słabiej po dupie kopie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Izaak Mordehaj niezalogowany
28 lipca 2014r. o 21:52
Pannazdzieckiem napisał(a): ... Konstytucja mówi że nie masz prawa produkować swojego pieniądza , musisz go pożyczać u żydobanksterów. ...


Tych "żydobanksterów", jak piszesz, wyprodukował koscioł Katolicki ogłaszają we wczesnym średniowieczu, że pożyczanie pieniędzy na procent jest ciężkim grzechem. durni, posłuszni katolicy w to uwierzyli tylko Żydom wolno było się tym procederem zajmować. Tak powstałą i umocniła się przez stulecia potęga finansowa Żydów na całym świecie. Powinni postawić pomnik ówczesnemu papieżowi. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza