Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Bezdomni, bez pracy- powody?

10592
#bieda nieaktywny
27 lipca 2014r. o 23:07
a co za komuny nie byliśmy niewolnikami? też byliśmy. Ale jak mam do wyboru dwóch Panów to ten z UE jest troszkę łagodniejszy. :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 lipca 2014r. o 0:00
Margot - to jest urząd pracy, jakiejkolwiek pracy a nie urząd zaspokajania ambicji zawodowych. Te trzeba zaspokajać samodzielnie. Samodzielnie szukać zajęcia sobie je stworzyć. A co do studiów to przecież sama je wybierałaś. Nikt ci nie gwarantował pracy z godnej z wykształceniem. To twoja rola. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 lipca 2014r. o 0:03
~ napisał(a): Czegoś nie rozumiem, pełen etat i 800 zł? Osoba zatrudniona na pełnym etacie musi otrzymać minimalne wynagrodzenie a ono nie wynosi 800zł

Ja rozumiem. Kiedyś dostałam pracę osiem godzin dziennie, niby przygotowanie do zawodu w miejscu pracy za mniej niż 500 zł (kilka lat temu). W zaświadczeniu napisali, że to było stypendium. Okazało się, że za ten okres nie były odprowadzane nawet składki na emeryturę do ZUS, czyli kilka miesięcy na marne. Pracodawca powiedział, że nie przewiduje zatrudnienia pracownika po zakończeniu tego "przygotowania". Gdybym wcześniej o tym wiedziała, to bym zrezygnowała, tym bardziej, że byłam doświadczonym pracownikiem, a nie żółtodziobem, któremu trzeba wszystko pokazać.
Płakać się chce przez te programy z PUP. Nie dość, że praca za grosze, to jeszcze
nie liczy się do emerytury.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
28 lipca 2014r. o 7:09
bieda napisał(a): a co za komuny nie byliśmy niewolnikami? też byliśmy. Ale jak mam do wyboru dwóch Panów to ten z UE jest troszkę łagodniejszy. :>


Łagodniejszy powiadasz ... no cóż, może i masz rację. Ale powiedz mi , dlaczego chcesz mieć Pana nad sobą ? Gdzie się podziała Słowiańska krew ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
28 lipca 2014r. o 7:43
znasz fraszkę o panie,wójcie i plebanie? ;)

dzisiaj to rzeczywistość
pytasz o ''słowiańską krew''?
to już mit ale właśnie Polacy je cholernie lubią żyjąc w świecie mitów ,legend i innych pierdół zapominając że to właśnie oni sami sobie kreują ten świat pozwalając na wszelkie swawole ''władzy'' i tej na górze i tej w tym grajdołku :D
co chcesz zmienić?...jako jednostka znikniesz bez echa ,wyjdziesz sam na ulicę?..wezmą cie za wariata
wejdziesz na most?...nikogo to nie zainteresuje a co najwyżej pośmieją się z ciebie na forum...
to takie ''polskie'' :>

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
28 lipca 2014r. o 8:13
Powiem Ci, Papugo ... niech się śmieją, śmiech to zdrowie :D
Opluwany przez ścierwomedia komunizm, pojmowany jako obywatelska postawa, w gruncie rzeczy oznacza służenie innym.
Współczesna , pędząca do nikąd cywilizacja, robi absolutnie wszystko , aby ludzi wyalienować. A tymczasem, razem stanowimy siłę , osobno ... skazani jesteśmy na śmierć.
Wierzę , że Słowian da się jeszcze zjednoczyć.

Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
28 lipca 2014r. o 8:23
zjednoczyć coś co nie istnieje?

otwórz szerzej oczy :)
ja myślę że mając tylko jeden dzień życia przed sobą 90% z nas poświęciło by go na kłótnie zamiast naprawienia wszystkich krzywd jakie wyrządziliśmy... :D
mało kto się jednak do tego przyzna wmawiając wszystkim wokół że jest się idealnym
;)

czas na mnie...udanego dnia i deszczu wieczorem :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
28 lipca 2014r. o 8:32
A tam nie istnieje. Pogadaj z Gawronem Papugo :D
Mam wrażenie , że tradycja judeochrześcjańska dogorywa. Szariat uważa lichwę za grzech.

Nara, idę budować kapitalizm :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.