Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Bezdomni, bez pracy- powody?

~ niezalogowany
26 lipca 2014r. o 20:48
~margot napisał(a): A ja jestem zbulwersowana. Niestety jestem po 50 tce,
Zgłosiłam się do UP, zarejestrowano mnie i przez pół roku miałam ubezpieczenie, bez prawa do zasiłku .
Teraz po pół roku dostałam propozycje nie do odrzucenia... praca sprzątaczki na pełny etat na tzw ,,stażu,, za ok 800 zł.
mam wyższe wykształcenie....
więc odrzuciłam tę ciekawą propozycje ....
i zostałam wykreślona z UP !!!!
Jestem zdruzgotana :((((((( ,
czy nie szkoda państwowych i moich pieniędzy na moje kształcenie ?, czy już muszę umierać ??
Będę szukać pracy sama... ale realia są STRASZNE...




Może panie pracujące w PUP, zazwyczaj nie posiadające wyższego wykształcenia, przyjmą taką ofertę pracy ,a swoje dotychczasowe stanowisko pracy udostępnią ludziom mającym z racji wyższego wykształcenia ambitniejsze plany zawodowe, od pracy na stanowisku sprzątaczki/ z całym szacunkiem dla ludzi wykonujących ten zawód/ :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11222
#Amnesty nieaktywny
26 lipca 2014r. o 21:04
znam kilka ,,panienek" z PUP .. katastrofa....przecież to totalne nieporozumienie....
(...) i takie(...) nie mają wstydu proponować kobiecie po studiach pracy sprzątaczki....
przecież to woła o pomstę do nieba ...
(...)

Zmoderowano 26.07.2014 godz.21:16 - powód: ubliżanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10592
#bieda nieaktywny
26 lipca 2014r. o 21:20
jak nie maja innych ofert to chyba nie wyczarują. Zawsze można spróbować jeszcze swoją działalność założyć. Bocian miejsc pracy nie przynosi. :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
26 lipca 2014r. o 22:06
:D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
27 lipca 2014r. o 8:01
Jako , że do pięćdziesiątki się zbliżam , Droga Margot :) pozwolę sobie na okrzyk : komuno wróć ! :D ...

Te, Alterowicz , zechciej złożyć doniesienie do prokuratury , wszak propagowanie komunizmu jest karalne :D

Jak powszechnie widać tuskowy neoliberalizm bokiem nam wychodzi.

Ten piękny Świat jest wystarczająco duży, aby zaspokoić potrzeby swoich mieszkańców , lecz stanowczo za mały , aby zaspokoić chore ambicje jednego Jaszczura.

Zalecam Ci , Droga Margot :) studiowanie teorii spiskowych , być może , one odpowiedzą Ci na pytanie : dlaczego ludzie cierpią ?

Miłej niedzieli :)


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
27 lipca 2014r. o 8:25
Ty wstrętny ''komuchu''!!!!!

tu na forum propagować ,wielbić wręcz komunizm?

przypominam Ci że nadal żywe jest hasło ''a na drzewach zamiast liści będą wisieć ...'' -no właśnie :| ....kto???

bo kto jest dzisiaj zdrajcą narodu? ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 lipca 2014r. o 9:13
Akurat "będą wisieć,,,"-nie wisieli ,nie wiszą i nie będą wisieć,mają się jak pączki w maśle w myśl piosenki"a chachary żyją i gorzałkę piją,z góry spoglądają wszystkich w ,,,,, mają" :D :P

Zmoderowano 27.07.2014 godz.10:04 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ margot niezalogowany
27 lipca 2014r. o 21:03
Dzięki wszystkim, niby takie ,,bla... bla,,,
ale jest mi trochę lżej, ze inni to rozumieją....
pracę na pewno sama sobie znajdę,
ale przecież chodziło o to, ze wierzyło się,
że MOJE PAŃSTWO
mnie ceni, i w w razie problemu - pomoże
bzdura !!!
kłania się wciąż stare przysłowie....
,, umiesz liczyć - licz na siebie,,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.