Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Bezdomni, bez pracy- powody?

~ niezalogowany
27 lipca 2014r. o 21:09
Pannazdzieckiem napisał(a): Jako , że do pięćdziesiątki się zbliżam...


Nie rozdrabniaj się, walnij sobie od razu setę! :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 lipca 2014r. o 21:15
~margot napisał(a): A ja jestem zbulwersowana. Niestety jestem po 50 tce,
Zgłosiłam się do UP, zarejestrowano mnie i przez pół roku miałam ubezpieczenie, bez prawa do zasiłku .
Teraz po pół roku dostałam propozycje nie do odrzucenia... praca sprzątaczki na pełny etat na tzw ,,stażu,, za ok 800 zł.
mam wyższe wykształcenie....
więc odrzuciłam tę ciekawą propozycje ....
i zostałam wykreślona z UP !!!!
Jestem zdruzgotana :((((((( ,
czy nie szkoda państwowych i moich pieniędzy na moje kształcenie ?, czy już muszę umierać ??
Będę szukać pracy sama... ale realia są STRASZNE...


No ale dzięki takim zabiegom bezrobocie spada.
Cel został osiągnięty. O to przecież chodzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10592
#bieda nieaktywny
27 lipca 2014r. o 21:26
komuno wróć ! :D ...




zawsze możesz polecieć jeszcze na Kubę bądź Koreę Północną jak ci tak tęskno :>


Dopisane 27.07.2014r. o godz. 21:26:

coś pomieszałem "komuno wróć" to miał być cytat Pannazdzieckiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
27 lipca 2014r. o 22:07
Zamiast liści powinni wisieć politycy , nie komuniści, Drogi Papugo :)

Zawsze do usług Droga Margot :)

Drogi Biedaku :) Zapomniałeś wymienić Putinland , tam podatek dochodowy wynosi bodajże osiem procent , a Vat jest na trzynastej kresce , nie na dwudziestej trzeciej ... tak jak to jest na zielonej wyspie światowego kryzysu, zwanej Polandią.

Dalej wierzycie w demokrację ? ... :D.
Wszystkie aniołki są garbate :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10592
#bieda nieaktywny
27 lipca 2014r. o 22:24
Putin jak stwierdzi, że ze sprzedaży ropy i gazu zarobi tyle ile potrzebuje to może i całkiem podatek zlikwidować. A i tak twój towarzysz nie jest jakimś wielkim dobrodziejem, bo prawie całą europe zaopatruje w gaz i ropę to Rosjanie powinni żyć tam jak pączki w maśle, lepiej jak Norwedzy w Norwegii a tak nie jest. :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
27 lipca 2014r. o 22:41
Te , Kordek ... nie odpowiedziałeś na pytanie. Chcesz wsadzić kumpli do więzień , czy nie ? Nasz Ty jesteś , czy nie ? Zdecyduj się chłopie. Eurokołchoz, do którego się nie dostałeś ( pomimo zwycięstwa Twojej partii ) i tak upadnie , pomimo fiducjarnej kasy , którą dysponuje. Nasi protoplaści ... przodkowie ... Słowianie ... mówili " uczcie się pamięci genetycznej "

Dobranoc Bolecnauci :)


Dopisane 27.07.2014r. o godz. 22:41:

Zgadza się Biedaku , tak nie jest. Cenię sobie Mądrych Ludzi :)

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10592
#bieda nieaktywny
27 lipca 2014r. o 22:48
z dwóch kołchozów to wolę ten o nazwie UE. Bo komunizm był do bani.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
27 lipca 2014r. o 23:02
Masz więc duszę Niewolnika Biedo. A Nam , Wędrowcom chodzi o to , że


dusza od Stwórcy pochodzi. Człowiek , brzmi dumnie.

Dobra , idę wypić jaką setę , nic , co ludzkie nie jest nam obce :)

Czółko , Grzdylu :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego