Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Bezdomni, bez pracy- powody?

~margot niezalogowany
26 lipca 2014r. o 10:42
A ja jestem zbulwersowana. Niestety jestem po 50 tce,
Zgłosiłam się do UP, zarejestrowano mnie i przez pół roku miałam ubezpieczenie, bez prawa do zasiłku .
Teraz po pół roku dostałam propozycje nie do odrzucenia... praca sprzątaczki na pełny etat na tzw ,,stażu,, za ok 800 zł.
mam wyższe wykształcenie....
więc odrzuciłam tę ciekawą propozycje ....
i zostałam wykreślona z UP !!!!
Jestem zdruzgotana :((((((( ,
czy nie szkoda państwowych i moich pieniędzy na moje kształcenie ?, czy już muszę umierać ??
Będę szukać pracy sama... ale realia są STRASZNE...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 lipca 2014r. o 12:28
Nie ma już takiego nazywnictwa zawodu jak *SPRZATACZKA*Pani dostala propozycje zatrudnienia na etacie jako*OPERATOR USLUG PORZADKOWYCH*,a w tym przypadku Powiatowy Urzad Pracy ,zleca to osoba z wyższym wyksztalceniem.

Zmoderowano 26.07.2014 godz.21:20 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
26 lipca 2014r. o 12:45
Dawanie komuś pracy na pełny etat za 800 zł to dobrodziejstwo czy utrwalanie biedy?
Biorąc pracę na pełny etat za 800 zł cofamy się w rozwoju, bo nie dość że na nic nam nie starczy ,oprócz niektórych rachunków, to i tak innych rachunków nie opłacimy i będziemy lecieli na długi i odsetkach od długu lub na pożyczkach.
Taki człowiek nie czuje się zbudowany taką wypłatą a raczej zrujnowany i wykorzystany.
Do tego dają STAŻ, czyli pracę którą trzeba wykonywać od pierwszego dnia do ostatniego bo za niewywiązanie się z umowy coś grozi.
To jest praca czy niewolnictwo?

Dlatego lepiej robić na czarno a w urzędach powiedzieć - nie mam pracy i co mi zrobicie?

Sejm sam utrwala problemy społeczne i budżetowe a jedynie dba o swoją propagandę sukcesu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~margot niezalogowany
26 lipca 2014r. o 14:54
Było napisane ... robotnik gospodarczy,
tak to się teraz nazywa.
A w UP mówiąc ,że nie ma pracy....
....właśnie tak się kończy :( .
A ten śmieszny staż w machaniu szmatą i miotłą,
to ktoś wymyślił na pół roku, a po stażu mam zagwarantowaną pracę aż na pół roku .
Nobel się należy , pewnie jakąś premię dostał (a ) urzędnik,
bo przecież była to oferta (z tym stażem)
skierowana specjalnie dla osób po 50.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 lipca 2014r. o 16:04
Czegoś nie rozumiem, pełen etat i 800 zł? Osoba zatrudniona na pełnym etacie musi otrzymać minimalne wynagrodzenie a ono nie wynosi 800zł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 lipca 2014r. o 16:08
W biedronce na Chrobrego jest ogloszenie że przyjmą do pracy, może komuś się przyda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
26 lipca 2014r. o 16:08
Na stażu pewnie wynosi.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
26 lipca 2014r. o 18:46
(...) kraj...
nie przeklinam z reguły ale tym poj...m z urzędów a właściwie tym WASZYM !!!! wybrańcom narodu dałbym mopa i wiadro w garść i niech zapieprzają za te -jak to nazwać ?...''pieniądze''?

pózniej zdziwienie że ludzie skaczą z mostu... :>

Zmoderowano 26.07.2014 godz.21:21 - powód: wulgaryzm (moderator)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza