Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

poszukuję do pielęgnacji ogrodu

~Janina niezalogowany
9 kwietnia 2014r. o 23:55
Również polecam Tadeusza Mierzwę z Czernej. Ma bardzo dobre pomysły i jest solidny a przede wszystkim można się dogadać co do ceny usług. Polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10582
#Kolec nieaktywny
10 kwietnia 2014r. o 0:02
Cóż to za rodzaj satysfakcji z ogrodu, w którym się nic samemu nie robi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~siwy niezalogowany
10 kwietnia 2014r. o 6:31
Jeżeli ma być pięknie to tylko Tadeusz Mierzwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4553
#Margot2000 nieaktywny
19 maja 2014r. o 9:51
Szukam firmy z Bolesławca bądź okolic, która zajmuje się frezowaniem pni drzew, korzeni (całkowite usunięcie).


Dopisane 19.05.2014r. o godz. 09:51:

ewentualnie firmy , osób, które w inny "delikatny" sposób usuną korzenie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 maja 2014r. o 13:26
~ napisał(a):
mzawrot napisał(a): Polecam Ogrody Jagielsccy
Sam się weź do roboty ,a nie szukasz głupszych od siebie za 60.00zl dniowka.

Czytaj ze zrozumieniem ! Jest wyraźnie napisane: 60 zł / godz. !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pinio65 niezalogowany
19 maja 2014r. o 22:45
Tadeusz Mierzwa. Polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 października 2014r. o 14:34
~pinio65 napisał(a): Tadeusz Mierzwa. Polecam.


a czy ktoś może podać koszty jakie poniósł przy zakładaniu ogrodu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~AdamF niezalogowany
21 lipca 2015r. o 22:22
Założenie ogrodu to dość konkretna inwestycja. Wszystko zależy od tego, co chce się tam posadzić i czy ma to być tylko klasyczny ogród kwiatowy, czy też z jakimiś drzewkami, a może nawet małym warzywnikiem. Powiem tak, jak już zacznie się zakładać ogród, to wciąga człowieka na całego. Ja nawet nie wiem kiedy, zacząłem od przywiezienie ziemi, a skończyłem na zakupie nawozów dolistnych http://www.zrjagro.pl/oferta/nawozy-dolistne . Na pewno kilka tysięcy trzeba zarezerwować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza