Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nożownik w Clubie "Eden"
~jaja niezalogowany
21 kwietnia 2014r. o 9:31
Bolec info to na pewno portal na czasie ja o tym zdarzeniu wiedzialem na drugi dzien a oni tydzien pozniej hehe tylko smiac sie pozostaje...a to ze ktos dostal kose to nie ma co panikowac...zycie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 kwietnia 2014r. o 9:55
~jaja napisał(a): Bolec info to na pewno portal na czasie ja o tym zdarzeniu wiedzialem na drugi dzien a oni tydzien pozniej hehe tylko smiac sie pozostaje...a to ze ktos dostal kose to nie ma co panikowac...zycie.


No tak :) Ktoś chodzi tam co drugi dzień, a ktoś raz w tygodniu :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 kwietnia 2014r. o 10:04
~ napisał(a): i tylko dlatego ,że poszkodowany jest twoją rodziną - żądasz ,aby zablokować temat tak?
Nie bądź śmieszny - nie masz sie czym chwalić ,że bliskie ci osoby latają po burdelach i wychodzą stamtąd z nożem w brzuchu .. naprawde...
a już na pewno nie masz prawa żądać czekokolwiek .... :>

Ty chyba nie wiesz co piszesz. Ciekawy jestem, co ty byś zrobił/a, gdybyś był/a na moim miejscu. Napewno nie pozwolil/abyś, żeby wredni, bezuczuciowi ludzie szykanowali twojego krewnego. Wcale nie chwalę się tym, ze był gdzie był, ale ciebie to nie powinno obchodzić. Zajmij się swoją rodziną, bo ostry w gebię to ty jesteś pewnie tylko w Internecie...

Zmoderowano 21.04.2014 godz.20:56 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tak z boku patrząc.... niezalogowany
21 kwietnia 2014r. o 10:17
~jaja napisał(a): Bolec info to na pewno portal na czasie ja o tym zdarzeniu wiedzialem na drugi dzien a oni tydzien pozniej hehe tylko smiac sie pozostaje...a to ze ktos dostal kose to nie ma co panikowac...zycie.


To dlaczego nie "informują najszybciej" o tym zajściu u konkurencji? W jakimś sensie jest to "ii" w tym grajdole.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 kwietnia 2014r. o 12:24
~ napisał(a): Ty chyba nie wiesz co piszesz. Ciekawy jestem, co ty byś zrobił/a, gdybyś był/a na moim miejscu. Napewno nie pozwolil/abyś, żeby wredni, bezuczuciowi ludzie szykanowali twojego krewnego. Wcale nie chwalę się tym, ze był gdzie był, ale ciebie to nie powinno obchodzić. Zajmij się swoją rodziną, bo ostry w gebię to ty jesteś pewnie tylko w Internecie...


A KTO TU SZYKANUJE KOGOKOLWIEK ?? Problem dotyczy rzetelnej i merytorycznej informacji na ten temat. Mieszkancy Bolesławca mają prawo wiedzieć na przykład jakich miejsc należy unikać i dlaczego chodnik poczynając od Zwirowej czy jak jej tam do Wojska Polskiego był pewnego ranka cały zbrukany krwią !

Podążając twoim tokiem myslenia - jakim prawem podaje się do informacji publicznej na przykład osiągnieć kryminalnych Trynkiewicza ? Prawdopodobnie też ma rodzine i też nie miło im sie pewnie o tym czyta..... :> :> :>
I nic tu nie ma do tego czy jestem ostry tylko w internecie czy też nie....
chciał/a byś to sprawdzić ?

Zmoderowano 21.04.2014 godz.20:57 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wiktor niezalogowany
2 listopada 2017r. o 13:04
i jak tam w koncu skinczyla sie ta historia? żyli długo i szczesliwie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~do szkoły gówniarzu niezalogowany
2 listopada 2017r. o 13:17
Wczoraj było wolne - dzisiaj powinieneś być w szkole, a nie interesować się takimi tematami dzieciaku !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8233
#lexo123 nieaktywny
2 listopada 2017r. o 15:38
~~do szkoły gówniarzu napisał(a): Wczoraj było wolne - dzisiaj powinieneś być w szkole, a nie interesować się takimi tematami dzieciaku !


Brawo Panowie za odkopanie tematu sprzed trzech lat[img=1509633495_337lkx7.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.