Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Zespół Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu

~dasty niezalogowany
24 kwietnia 2014r. o 20:27
szpital? prywatny obóz pracy dyrektora. wyzysk personelu,dokładanie wymyślnych obowiązków co sprawia że pielęgniarka nie jest w stanie należycie wykonywać obowiązki jej powieżone. braki kadrowe na dyżurach,gdzie dyro twierdzi ,że pielęgniarek może całe autobusy przywieżc/chyba z armenii/. pora by gdzieś dalej pchnąć zwyczaje dyrekcji zoz bolesławiec. pozdrawiam panie pielęgniarki z interny, które pracóją za siebie ,tzw.neurologię i lekaży. PORA TO ZMIENIĆ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 kwietnia 2014r. o 23:46
pracują za siebie? i te ortografy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
25 kwietnia 2014r. o 0:00
Mam ang. klawiature dlatego polskie znaki mi nie dzialaja. Pielgniarki są strasznie wrede oczywiscie nie wszystkie ale wiekszosc. Lekarze niekompetentni i majacy zycie ludzi gleboko w du..ie, tez nie wszyscy ale wiekszosc, SOR to jedna wielka paranoja, psychiatyk lepiej juz dziala. Przezylem tam kilka nie zapomnianych akcji, zadna nie byla pozytywna! Tam morduja luszi swoja glupota. Przyjechala do mnie karetka, lekarz wcisnol mi 2 tabletki i zastrzyk bo stwierdzil ze w wieku 20 lat mam nadcisnienie i nara. Po 40 minutach przyjechala druga karetka bo umieralem, serce juz ledwo pukalo, tak spadlo mi cisnienie ja odplynalem. Lekarz zamiast mnie ratowac opierd...l moja rodzine ze smieki 2 raz wezwac karetke. Dopiero po 5 minutowej wojnie w panice zaczal mi wpinac kroplowki jak zoczyl co jest grane. Tesciu dostal wyrok smierci na zapalenie pluc, bo wg nich bylo juz za pozno, a w jeleniej po tygodniu wyszedl ze szpitala. To kostnice powinni zamknac , a przynajmniej wiekszosc ludzi tam paracujacych. Nie slyszalem jeszcze dobrej opini o tym szpitalu. Z kamieniami w nerce lezalem na sali operacyjnej bo nie bylo miejsca zeby mnie zostawic na noc. !! !! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 kwietnia 2014r. o 18:43
Chyba głosowali pracownicy szpitala.Na Sorze być to makabra,szczególnie przy rejestracji,jak te panie cwaniakują..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ula niezalogowany
25 kwietnia 2014r. o 23:11
no fakt na sorze to nikomu się nie spieszy!Ale leżalam nie raz w boleslawieckim szpitalu na różnych oddzialach i nie narzekam na personel szpitalny!Ja ich rozumiem bo jeżeli ktoś będzie użalal sie nad sobą to też bym go źle potraktowala nie lubię choleryków a takich nie brakuje i potrafią zepsuć czlowiekowi nawet o silnych nerwach humor.Jeżeli już chorujemy to weźmy to na swoje barki a nie zrzucajmy wszystkiego na lekarzy!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PmaL niezalogowany
25 kwietnia 2014r. o 23:14
~Ja napisał(a): Mam ang. klawiature dlatego polskie znaki mi nie dzialaja. Pielgniarki są strasznie wrede oczywiscie nie wszystkie ale wiekszosc. Lekarze niekompetentni i majacy zycie ludzi gleboko w du..ie, tez nie wszyscy ale wiekszosc, SOR to jedna wielka paranoja, psychiatyk lepiej juz dziala. Przezylem tam kilka nie zapomnianych akcji, zadna nie byla pozytywna! Tam morduja luszi swoja glupota. Przyjechala do mnie karetka, lekarz wcisnol mi 2 tabletki i zastrzyk bo stwierdzil ze w wieku 20 lat mam nadcisnienie i nara. Po 40 minutach przyjechala druga karetka bo umieralem, serce juz ledwo pukalo, tak spadlo mi cisnienie ja odplynalem. Lekarz zamiast mnie ratowac opierd...l moja rodzine ze smieki 2 raz wezwac karetke. Dopiero po 5 minutowej wojnie w panice zaczal mi wpinac kroplowki jak zoczyl co jest grane. Tesciu dostal wyrok smierci na zapalenie pluc, bo wg nich bylo juz za pozno, a w jeleniej po tygodniu wyszedl ze szpitala. To kostnice powinni zamknac , a przynajmniej wiekszosc ludzi tam paracujacych. Nie slyszalem jeszcze dobrej opini o tym szpitalu. Z kamieniami w nerce lezalem na sali operacyjnej bo nie bylo miejsca zeby mnie zostawic na noc. !! !! !! !!


Przepraszam,że pytam tylko się nie denerwuj bo chorowity jesteś ! A widziałeś kiedyś polską klawiaturę ?? Widzę że zorientowany jesteś, porównujesz szpitalny oddział ratunkowy do psychiatryka (widać nie z jednego pieca chleb jadłeś), jeżeli byłeś świadkiem morderstwa tak jak piszesz natychmiast powinieneś to zgłosić, gdyż w innym przypadku możesz być współodpowiedzialny za te zbrodnie. Gdybym był ratownikiem to puknąłbym Cię w głowę a nie Twoje schorowane serce..... Miałeś wiele szczęścia że przeżyłeś, pomimo że masz angielską klawiaturę. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PmaL niezalogowany
25 kwietnia 2014r. o 23:28
~Ja napisał(a): Mam ang. klawiature dlatego polskie znaki mi nie dzialaja. Pielgniarki są strasznie....


znalazłem "ą" w słowie są ,czyli i w angielskiej klawiaturze są polskie znaki .... :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 kwietnia 2014r. o 23:43
Eh chyba ratownicy wzięli się za klawiatury....pisarze do piór, rolnicy do pługa, studenci do książek...a ratownicy ratują honor przed kompami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza