Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Witamy najmłodszych bolesławian (23/24)!
~ niezalogowany
11 maja 2014r. o 13:21
emem napisał(a): Anonimie, jesli temat Cie nie interesuje, nie chcesz patrzec na niemowlaki, to po cholere tu zagladac i wylewasz swoj anonimowy jad. Zamiast wszystko negowac, olej ten temat i popatrz na jakies inne, ktore sa dla Ciebie pozytywne. Potrafisz cos pochwalic? Pewnie nie, bo zywisz sie hejtem.Dopisane 11.05.2014r. o godz. 12:55:Dodam jeszcze, ze bedziemy pokazywac tego typu dobre informacje na Bolec.Info niezaleznie od ilosci anonimowego hejtu. Dobry news zawsze wygra z anonimowym narzekaniem :-)

Raz jeszcze GRATULUJE wszystkim rodzicom tych bobasow :-)



Bidny ty ,dalej nic nie jarzysz,ja nie mówię o negowaniu wszystkiego,i też nie neguję wszystkiego ani jadu nie wylewam,po prostu wyrażam swoją opinię i znów się potwierdza ,że ty chcesz i żądasz wprost tylko dobrych ,pochwalnych hołdów,inne opinie są niedozwolone,wyrazam swoje opinie w wielu tematach i bywaja one rózne ,pozytywne a nawet bardzo i negatywne ,ale szczere i normalne a ty każesz mi nie zaglądać na pewne strony skoro nie mogę dać pochwalnego pienia ,bo tylko pochwała musi być albo nie wolno zaglądać .Śmiech na sali :P :D

Ps, czemu szczery choć niezgodny z twoim zdaniem wpis nazywasz narzekaniem? :P Ja wiem dlaczego ,odpowiedz sobie ,mi nie Bez odbioru :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
11 maja 2014r. o 13:46
~ja napisał(a): wyraził zdanie do którego ma prawo. Jeden lubi fotki noworodków a drugi jak mu skarpetki śmierdzą. Szanuj czyjąś opinię


ja nie neguje niczyjego prawa do wyrazania opinii, zwracam tylko uwage, ze ostatnio w Polsce jest moda na hejtowanie dla zasady. Nie ma dobrych, pozytywnych komentarzy (jakby ludzie bali sie je pisac), natomiast coraz wiecej wyscigow w rzucaniu miesem.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 maja 2014r. o 15:34
Bez przesady ,"rzucanie mięsem" ? Też coś? Za bardzo uogólniasz,jak ktoś napisze ,ze coś jest brzydkie to nie jest "rzucanie mięsem" tylko jego punkt widzenia i tyle.Lepiej napisać "ale śliczniusi" a tak naprawdę myśleć , "o,kurka wodna,,,co za ryj" ? Lepiej tak? Mięso w myślach a cukier w słowach.Jeszcze mi się nie zdarzyło przeczytać czyjejkolwiek opinii na jakiś temat ,żeby było tam "rzucanie mięsem" ,nie wiem skad masz takie zdanie ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
11 maja 2014r. o 15:44
Emem, wrzuć zdjęcie swojej córki zaraz po porodzie. Ocenimy. ;)

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
11 maja 2014r. o 15:56
skorn napisał(a): Emem, wrzuć zdjęcie swojej córki zaraz po porodzie. Ocenimy. ;)


Moja corka nie urodzila sie w Boleslawcu, jest krakowianka ;)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
11 maja 2014r. o 16:02
Jako gospodarz portalu masz fory. Daj przykład swej otwartości i pozytywnego nastawienia rodem z USA. ;)

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolecnauta niezalogowany
11 maja 2014r. o 16:23
Piękne maluchy, gratuluję Rodzicom! Brawo!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
11 maja 2014r. o 16:42
~majętny Stef napisał(a): Jest nawet Gabriel Fleszar. A gdzie gitara? ;)



Gitary jeszcze nie ma ale zdarza już mu się podspiewywac, szczególnie jak jest głodny :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.