Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jestem Europejczykiem
~ niezalogowany
29 maja 2014r. o 17:54
Rozpadły się twoje palikoty przemo. Szkoda tyko Bogdana że dał się tak wrobić. Naiwni bolesławianie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~FX niezalogowany
29 maja 2014r. o 21:18
~Jestem na TAK napisał(a): Ja natomiast czekam , aż Bogdan Nowak będzie miał szansę zaopiekować się naszym miastem. On nie potrzebuje mieć z tego kasy jak pozostali "kandydaci do władzy", on ma tyle lat i doświadczenia życiowego, że może temu miastu służyć.
Zatem jak się Bogdan Nowak zdecyduje kiedykolwiek na służbę dla Bolesławca to ja głosuję na tak.

Każdy politykier tak mówi dopóki nie dorwie się do koryta.
Politycy powinni swoim majątkiem odpowiadać za swoje decyzje i przekręty. Ale oni do koryta pchają się wyłącznie po to aby robić przekręty. Ciągle czekam na rozliczenie wałka z placem na Zgorzeleckiej. Może jak Korwin dojdzie do władzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ad. wałka niezalogowany
29 maja 2014r. o 21:35
. Ciągle czekam na rozliczenie wałka z placem na Zgorzeleckiej. Może jak Korwin dojdzie do władzy.

Akurat Nowak jako jeden z niewielu się zbuntował i nie zagłosował za pomysłem radnych na sprzedaż placu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~już po E+TR niezalogowany
29 maja 2014r. o 22:02
~ napisał(a): Rozpadły się twoje palikoty przemo. Szkoda tyko Bogdana że dał się tak wrobić. Naiwni bolesławianie.


Wcale mi go nie szkoda. Nikt go nie "wrobił", sam podjął decyzję. Kandydowanie pod "firmą" takiej skleconej bez sensu koalicji to zwykła głupota polityczna. Nie ma co go żałować. Trzeba się cieszyć że nie został wybrany. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
30 maja 2014r. o 1:57
Przez kilkadziesiąt lat rząd dusz w Polsce sprawował kościół katolicki rywalizując z PZPR / SLD / .
Ruch Palikota -- Twój Ruch jest pierwszą w historii partią idącą całkiem inną drogą.
Drogą nowoczesności , liberalizmy i tolerancji.Drogą postępu dla społeczeństwa a nie państwowości.
Niech szansa którą zapoczątkował Janusz Palikot nie zostanie zmarnowana .Druga taka już się nie pojawi .
Drugi raz aby dokonać zmian trzeba będzie rozlewu krwi .
Czy tego potrzeba Polakom ?

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zdemotywowany niezalogowany
30 maja 2014r. o 6:31
Polakom potrzeba przede wszystkim możliwości godnego życia, a nie tolerancji dla facetów bez przyrodzenia i legalnej marihuaniny.
Nie kompromituj się pan, daj już spokój. Tfuj ruch świetnie by pasował w holandii, albo we francji, ale nie tu. Tu jest ,,ciemnogród" i ,,zacofanie", które mimo wszystko kocham i nie tylko ja o czym pokazały wyniki ostatnich wyborów. Polacy, nawet ci młodzi podziękowali już palikotowi. świetnych było tych kilka darmowych występów cyrkowych, ale już dosyć. Co za dużo to nie zdrowo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
30 maja 2014r. o 6:39
PanM napisał(a): Niech szansa którą zapoczątkował Janusz Palikot nie zostanie zmarnowana .Druga taka już się nie pojawi .
Drugi raz aby dokonać zmian trzeba będzie rozlewu krwi .
Czy tego potrzeba Polakom ?


Idziesz PAnM jedyną słuszną drogą, ku tej rdzawo-czerwonej cegłówce w murze :P

Niczego się pan nie nauczył? Teraz rozlewem krwi pan straszysz? To się już robi kabaret. Ten "rozlew krwi" to instrukcja partyjna, czy to pana wymysł? Bo robisz pan cały czas najgorszą robotę dla Palikota. A w sumie mnie to cieszy, tak jak zdemotywowanego :D

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
30 maja 2014r. o 6:42
PanM napisał(a): Ruch Palikota -- Twój Ruch jest pierwszą w historii partią idącą całkiem inną drogą.Drogą nowoczesności , liberalizmy i tolerancji.

Pytanie, czy społeczeństwo potrzebuje takiej "nowoczesności i tolerancji"?
Odpowiedź już otrzymaliśmy.

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMAMrowka zaprasza