Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jestem Europejczykiem
211
skorn
28 maja 2014r. o 17:25
Jakie niedorzeczności?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
28 maja 2014r. o 17:29
skorn napisał(a): Jakie niedorzeczności?


Nie zmuszaj mnie, abym szukał niedorzecznych wypowiedzi Palikota, czy też Millera. JKM też ich kilka ma :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
28 maja 2014r. o 17:41
Mówię o niedorzecznościach w programach partii, bo z tego każdy MYŚLĄCY wyborca powienien je później rozliczać.

Przykład:

Ktos zagłosował w 2007 r. na PO, bo miała w programie obniżenie podatków, a w kolejnych wyborach, czyli już po podwyżce vatu, składki rentowej itp., zagłosował na nią znowu.

Kim jest taki wyborca, jeśli nie działającym na własną i innych Polaków szkodę idiotą? I czym jest taka partia jak nie zwykłym bezideowym ścierwem?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
28 maja 2014r. o 18:12
ludzie głosują na PO bo boją się PiS. głosowałem na PO by nie dopuścić ich do pozycji 1. strategia by nie dopuścić do rządu PiS-NP, o ile to będzie możliwe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
28 maja 2014r. o 18:18
skorn napisał(a): Ktos zagłosował w 2007 r. na PO, bo miała w programie obniżenie podatków, a w kolejnych wyborach, czyli już po podwyżce vatu, składki rentowej itp., zagłosował na nią znowu.

Kim jest taki wyborca, jeśli nie działającym na własną i innych Polaków szkodę idiotą?


Pełna zgoda :)


Dopisane 28.05.2014r. o godz. 18:18:

~mir.ko napisał(a): ludzie głosują na PO bo boją się PiS.


Tak, czy jednak nie jest to kolejny stereotyp?

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
28 maja 2014r. o 18:35
Ja o konkretach, ty o fantazjach. Zagrożenia są nie tam, gdzie mówi TVN.


Dopisane 28.05.2014r. o godz. 18:31:

Mirek, tak na chłopski rozum, bez patrzenia w wikipedię i tvn24, co ten PiS ci zrobił?


Dopisane 28.05.2014r. o godz. 18:35:

Chodzi mi o konkretne decyzje rządu Kaczyńskiego, najlepiej w sferze gospodarki. W końcu nic nie jest ważniejsze, niż własny portfel.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
28 maja 2014r. o 18:36
skorn napisał(a): tak na chłopski rozum, bez patrzenia w wikipedię i tvn24, co ten PiS ci zrobił?


Myślę też, że w interesie wyborcy ,nie jest przywiązywanie się do żadnej partii. Ponieważ uwarunkowania polityczne zmieniają się z każdym dniem. Opierajmy się na światopoglądzie, na życiowych wartościach, które są dla nas najważniejsze.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
28 maja 2014r. o 20:26
drażni mnie wypowiedziami kilku ludzi z elity PiSu, stąd niechęć i brak zaufania. znaczącej róznicy między tymi partiami nie ma. potraktowałem tą walke jak mecz Niemcy-Anglia. poprostu kibicuje Niemcom :)

Tusk wie, że platforma musi teraz mocno pracować jeśli przez następne wybory chce mieć większe szanse niż przy rzucie monetą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza