Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jestem Europejczykiem
~mir.ko niezalogowany
28 maja 2014r. o 15:01
~ napisał(a): Co takiego dokonał będąc radnym ? Co z deklaracjami ? Kompletnie nic.



a co takiego dokonali radni z tamtego okresu? on przynajmniej głośno się udzielał. wg mnie 'za głośno' :) dzięki niemu interesowaliśmy się sesjami rady miasta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 maja 2014r. o 15:12
~mir.ko napisał(a):
a co takiego dokonali radni z tamtego okresu? on przynajmniej głośno się udzielał. wg mnie 'za głośno' :) dzięki niemu interesowaliśmy się sesjami rady miasta.

Może Ciebie interesowały skandale z tym Panem w roli głównej, mnie nie :)
Jeżeli składa się jakiekolwiek deklaracje to niestety trzeba coś w tym kierunku zrobić a nie pisać wyłącznie na forum jak PanM.
Ale skoro wychodzisz z założenia, że nie ma potrzeby realizowania programu, który się stworzyło to nie mamy o czym dalej rozmawiać :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
28 maja 2014r. o 16:32
~mir.ko napisał(a): np. ja byłem z tych co chcieli oddać głos na BN ale nie na Twój Ruch. Z tego co ja rozumiem, nie zrealizował żadnych celów bo za dużo zmian naraz chciał w "lokalnym PO". został wyrzucony

I dlatego zamiast na niego zagłosowałeś na człowieka, o którego istnieniu jeszcze miesiąc temu nie wiedziałeś.

Co jest takiego w Twoim Ruchu, co cię odrzuciło?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
28 maja 2014r. o 17:04
ta partia ulega autodestrukcji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
28 maja 2014r. o 17:09
ale ja pytam o program

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
28 maja 2014r. o 17:10
nigdy nie czytałem i nie chce po tym jak sie partia prezentuje w mediach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
28 maja 2014r. o 17:17
Czyli ważne opakowanie, a nie zawartość. Nie dziwie ci się, bo większość Polaków własnie w ten sposób dokonuje wyboru. Jednocześnie cieszy mnie, że nie jestem częścią tej większości. : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
28 maja 2014r. o 17:20
skorn napisał(a): Czyli ważne opakowanie, a nie zawartość. Nie dziwie ci się, bo większość Polaków własnie w ten sposób dokonuje wyboru. Jednocześnie cieszy mnie, że nie jestem częścią tej większości. : )


Ale taka jest już wstępna selekcja. Jak jakaś już na wstępie plecie niedorzeczności? i to w fundamentalnych sprawach? To po co tracić czas na zapoznanie się z ich programem? :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie