Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jestem Europejczykiem
11445
PanM
28 maja 2014r. o 22:54
Od II wojny wszystkie partie w sejmie / prócz TR / wspierają siłę państwa kosztem obywateli.
Pojedynczy człowiek staje się co raz większym niewolnikiem systemu.
Nie widzę zasadniczej różnicy między PO a PiS .
PSL to aparat wsi z rodzinami.Ich 6 % daje obraz jak wielu ludzi utrzymuje się z PSL owskich posad.
SLD -- komentarz zbędny .Prekursor państwowości." Jak mówi że da to mówi "

Niebawem wybory samorządowe .Jednomandatowe Okręgi wyborcze .Szansa na normalność.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 maja 2014r. o 23:25
PanM napisał(a): Od II wojny wszystkie partie w sejmie / prócz TR / wspierają siłę państwa kosztem obywateli.
Pojedynczy człowiek staje się co raz większym niewolnikiem systemu.
Nie widzę zasadniczej różnicy między PO a PiS .
PSL to aparat wsi z rodzinami.Ich 6 % daje obraz jak wielu ludzi utrzymuje się z PSL owskich posad.
SLD -- komentarz zbędny .Prekursor państwowości." Jak mówi że da to mówi "

Niebawem wybory samorządowe .Jednomandatowe Okręgi wyborcze .Szansa na normalność.



Ty już lepiej niczego nie pisz. Najlepsze co możesz zrobić po sromotnej porażce twoich kolejnych "ulubieńców" to milczeć ze wstydu. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~;) niezalogowany
28 maja 2014r. o 23:44
~mir.ko napisał(a):

Tusk wie, że platforma musi teraz mocno pracować jeśli przez następne wybory chce mieć większe szanse niż przy rzucie monetą.



to się nazywa rachunek prawdopodobieństwa! :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 maja 2014r. o 1:54
Rzad wykonuje swoja prace. Ale kto ja zleca, to wie tylko owy rzad.
Wy komentujecie to jak serial MODA NA SUKCES. Leci to juz 15 lat i dalej gowno z ryzem. Sensu nie ma.
Po h to ogladacie?? A no tak, to wasze zycie.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ktoś niezalogowany
29 maja 2014r. o 6:45
Lepiej być w TR niż gównojadem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
29 maja 2014r. o 8:58
PanM napisał(a):
Niebawem wybory samorządowe .Jednomandatowe Okręgi wyborcze .Szansa na normalność.


Dokładnie :) Oby tylko pan Nowak nie startował. A powiedz Przemo , co tam , ci Twoi wymyślili z JKM . Dyskredytacja zwycięzcy chwytem poniżej pasa , to słuszna metoda walki politycznej , Twoim zdaniem ? Pytam o prywatne stanowisko , nie partyjne :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jestem na TAK niezalogowany
29 maja 2014r. o 16:45
Ja natomiast czekam , aż Bogdan Nowak będzie miał szansę zaopiekować się naszym miastem. On nie potrzebuje mieć z tego kasy jak pozostali "kandydaci do władzy", on ma tyle lat i doświadczenia życiowego, że może temu miastu służyć.
Zatem jak się Bogdan Nowak zdecyduje kiedykolwiek na służbę dla Bolesławca to ja głosuję na tak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 maja 2014r. o 17:50
Nowak był już radnym i miałem okazję widzieć jak "służył" naszemu miastu. Temu panu już dziękujemy za służbę. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza