Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kontrowersyjny nowy prezes ZECu?
~M.D niezalogowany
13 maja 2014r. o 13:06
To prawda D.Maslicka siedziała dzięki temu kandydatowi do ZEC-u.Oskarzajac ja i systematycznie donosząc na nia chciał dla siebie więcej ugrac.Czestowal tez innych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nie chcę ciepłej wody z ZEC-u niezalogowany
13 maja 2014r. o 13:26
Żaden, nawet najbardziej "mobilny" prezes ZEC-u nie wciśnie wspólnotom kitu o zbawiennym dla nich podłączeniu się do ZEC-owskiego systemu ciepłej wody. Żaden monopol nie jest zdrowy dla człowieka. Nawet jeżeli na początku zaproponują korzystne warunki to po likwidacji indywidualnych, gazowych podgrzewaczy wody będą mieli już klientów "w garści" i będą mogli cenami operować prawie dowolnie. Będzie też wówczas z pewnością ryzyko że cenami c.o. i c.w. zechcą kompensować straty na innych działalnościach. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolecnauta niezalogowany
13 maja 2014r. o 14:05
To takie wymówki prezydenta. Idą wybory i dlatego robi się zadymę.

Dlaczego po kadencji wiceprezydenta powołał go ponownie na prezesa ZECu. Takie pytanie trzeba mu było zadać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10897
#Anonim10897 nieaktywny
13 maja 2014r. o 14:17
Nie podoba mi się treść artykułu. Jeżeli nie ma się pewności , czy na pewno ten a ten zostanie nowym prezesem , to nie można na nikogo wskazywać. A tu nie dość , że tylko przypuszczenie to od razu jakiś wstrętny dodatek z przeszłości na podstawie wypowiedzi kogoś tam. Wyrocznia ? "Z naszych informacji wynika..." - a jakie jest źródło owych informacji ? Czyżby własne domysły ?
Paskudna zazdrość w stylu "przecież ja mogłabym/mógłbym a dali innego"... ;(
P.S. Odwołany prezes ZEC-u nie mógł zrobić więcej niż robił. Zauważyłam , jako osoba zainteresowana "ciepłą woda z rury", że ZEC napotyka silny opór nie ze strony mieszkańców lecz ze strony zarządzających zasobami mieszkaniowymi ;( To im nie zależy by poprawić komfort życia mieszkańcom , nierozumiejącym co znaczy ciepła bieżąca woda z "rury" a tym samym eliminowanie szeregu zagrożeń .... :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 maja 2014r. o 14:24
Ten Tomczyk to jakaś lokalna szara eminencja? Nie do ruszenia?Ruszyła po prostu "karuzela" stanowisk a zatem nastąpią roszady na stołkach miejskich i powiatowych. Zbliżają się przecież wybory po których nastąpi nowe rozdanie stanowisk dla tych samych co zwykle osób.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 maja 2014r. o 14:28
roman i spółka to złodziejsko -ubecka mafia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~stary komuch niezalogowany
13 maja 2014r. o 15:50
A w tym styropianowym tyglu ciągle się kotłuje. To jedni, to drudzy wypływają na wierzch. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 maja 2014r. o 16:03
Tak Tomczyk na L4 a w sobotę świetnie się bawił na MOTORSHOW............... Takich nie sprawdza ZUS co robią na L4....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.