Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Liczy się to, co się liczy
~majętny Stef niezalogowany
19 maja 2014r. o 23:04
O ,chwalą szpital :D
He, he.
Pan Władysław zawsze się znajdzie ,jak jest potrzeba chwili :)

Co z pieniędzmi które wyparowały z lewej faktury?? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
19 maja 2014r. o 23:20
~majętny Stef napisał(a): O ,chwalą szpital :D



Stef.ciu, nie wrzucaj wszystkich lekarzy do jednego wora!
Odnośnie faktury zrób rozeznanie i nas poinformuj. :)

Panu Hieronimowi życzę zdrowia :)

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
19 maja 2014r. o 23:33
magnum44 napisał(a): !
Odnośnie faktury zrób rozeznanie i nas poinformuj. :)


To policja i sądy też tak świetnie działają ,że trzeba je wyręczać? :)
Dlaczego mam to robić za darmo a ci co są od tego i biorą kasę sprawy rozwiązać nie mogą?


Artykuł jest oczywiście bzdurny. Oczywiście jest też subiektywny. Prezentuje subiektywną ocenę jednego pana. Subiektywna ocena jednego pana oczywiście jest po myśli władzy.

No i wychodzi nam że szpital państwowy działa świetnie ale te złodziejskie prywatne przychodnie nas okłamują i wykorzystują :D
Oczywiście te kolejki do państwowej weterynarii to z tego że pracują tam fachury i ludzie nie chcą iść do prywatnych konowałów aby ci ich uśmiercili.

Ja wiem że młodzież ma problemy ze zrozumieniem tekstu w szkole, wiem też że są starsi ludzie po trzech klasach podstawówki.
Ale dlaczego robicie sobie z nich żarty??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 maja 2014r. o 23:44
~majętny Stef napisał(a):

To policja i sądy też tak świetnie działają ,że trzeba je wyręczać? :)
Dlaczego mam to robić za darmo a ci co są od tego i biorą kasę sprawy rozwiązać nie mogą?




Pewnie mogą rozwiązać sprawę, ale może mają zapłacone podwójnie żeby jej nie rozwiązywać. Wszystko śmiechu warte.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~giodo niezalogowany
19 maja 2014r. o 23:53
Panie Hieronimie dlaczego lekarz Hassanie dalej nie poprowadzi migotania? Z tym nie trzeba iść do kardiologa. A poza tym dlaczego kardiolog miał Pana przyjąć bez kolejki? Inni też są chorzy. I dlaczego miał nie wziąć od Pana zapłaty? Pan pracował by za darmo?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wolar niezalogowany
20 maja 2014r. o 7:27
Moja żona też miała okazję skorzystać z usługi SOR. Szybko, trafnie, skutecznie. Jest jakby oazą w tutejszym szpitalu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malkon niezalogowany
20 maja 2014r. o 8:43
W ubiegłym roku bliska mi osoba w ciężkim stanie trafiła na wspomniany wyżej oddział. Mimo, że nie na tym oddziale doszło do zabiegu, który uratował jej życie, zrobiono tam wszystko żeby nie "odeszła" przed transportem do szpitala specjalistycznego, gdzie została poddana całonocnej operacji. Sam również korzystałem z pomocy na tym oddziale. Gdybym powiedział coś niewłaściwego byłoby to krzywdzące dla ciężko pracujących tam ludzi. Za udzieloną mi pomoc i bliskiej mi osobie dziękuję. Dostanie się do gabinetów specjalistycznych to chyba problem, którego wszystko "mogący" pan Arłukowicz nie rozwiązał i chyba nie rozwiąże.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolecnauta niezalogowany
21 maja 2014r. o 8:18
Dużo pochwał dla SORu Gratulacje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.