Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Osiedle KWIATOWE

~Nowa Mieszkanka niezalogowany
22 maja 2014r. o 11:08
Dziekuje wszystkim za opinie! Moje obawy jedyne sa spowodowane dosc duza iloscia domow na sprzedaz na tym osiedlu wiec zastanawialm sie moze jest cos z nim nie tak, bo na pierwszy rzut oka wyglada calkiem przyjemnie. teraz pozostaje mi jedynie male sasiedzkie sledztwo ;) w celu upewnienia sie czy nie trafie na "wariatow" badz "upierdliwych" sasiadow :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Była mieszkanka niezalogowany
22 maja 2014r. o 13:27
Witam, duża liczba domów na sprzedaż da się łatwo wyjaśnić. To osiedle pochodzi z lat'80, działki są małe, a architektura domów trochę przestarzała (nie licząc nowej części). Ludzie po prostu kupują teraz większe działki poza miastem i budują ładniejsze, nowsze domy. Znam takich mnóstwo i ja też tak zrobiłam. Samo osiedle jest wspaniałym miejscem do mieszkania. Moi rodzice mieszkają tam 24 lata i się nie wyprowadzają :-).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 maja 2014r. o 13:55
Ja również mieszkałam na tym osiedlu, dzięki Bogu od czterech lat już tam nie mieszkam , niestety tylko i wyłącznie przez sąsiadów którzy umilali mi życie przez 15 lat , ale i działeczki też malutkie , wybudowaliśmy się z dala od tych zawistnych i zazdrosnych ludzi i jestem zadowolona i mniej nerwowa bo na każdym kroku tylko patrzyli aby szpilkę wsadzić , nawet do tego stopnia że dzwonili do straży miejskiej czy na pewno płacę za dwa psy a nie za jednego , a szkoda gadać ... może ja tylko tak trafiłam ? ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 maja 2014r. o 14:35
no wlasnie tego chcialabym uniknac tzw. "ciezkich" sasiadow ale tu to chyba tylko moge liczyc na szczescie bo przeciez zaden sprzedajacy sie nie przyzna ze ma "upierdliwych" sasiadow.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Beata niezalogowany
22 maja 2014r. o 14:46
kasiaczlk1 napisał(a):
~Beata napisał(a): Przecież to prestiżowe miejsce w naszym mieście, większość tam mieszkających to bogacze!


Kto ci tak powiedział??? Byłaś Beatko może choć taz na tym osiedlu,czy tylko słyszałaś z opowieści?? :)
Osiedle jak każde inne :)


Jestem tam co dzień-mieszkam tam ale niestety bogata nie jestem!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12098
#kasiaczlk1 nieaktywny
22 maja 2014r. o 14:48
~ napisał(a): no wlasnie tego chcialabym uniknac tzw. "ciezkich" sasiadow ale tu to chyba tylko moge liczyc na szczescie bo przeciez zaden sprzedajacy sie nie przyzna ze ma "upierdliwych" sasiadow.


Ja otwarcie mogę przyznać,mam zaje****** upierdliwych sąsiadów, kiedy się wprowadziłam, to przeszkadzało im to że podobno mąż wierci w niedziele o 20:00 .... na boga nie wiem skąd oni to wytrzasneli... jak również kiedy synek był młodszy to wieczorami bardzo płakał, znaleźli się i tacy którzy próbowali mnie nastraszyć opieką społeczną, bo dzidziuś płacze, jakby to było coś nadzwyczajnego.. .


Dopisane 22.05.2014r. o godz. 14:48:

~Beata napisał(a):
kasiaczlk1 napisał(a):
~Beata napisał(a): Przecież to prestiżowe miejsce w naszym mieście, większość tam mieszkających to bogacze!


Kto ci tak powiedział??? Byłaś Beatko może choć taz na tym osiedlu,czy tylko słyszałaś z opowieści?? :)
Osiedle jak każde inne :)


Jestem tam co dzień-mieszkam tam ale niestety bogata nie jestem!


No ale troszkę przesadzone to,że większość to bogacze :) Spokojnie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 maja 2014r. o 14:49
Tak, tak uważaj na sąsiadów, zazdrość na tym osiedlu to norma
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mieszkaniec osiedla niezalogowany
22 maja 2014r. o 15:04
Witaj.
Dorzucę swoje 5 groszy :)
Mieszkam do prawie 2 lat w "szeregówce". Moje spostrzeżenia:
- działki w szeregówkach raczej maławe jak ktoś ma dzieci (ja mam na skraju, więc działka 2 x szersza od sąsiadów - w zupełności dzieciom oraz mi wystarcza)
- okolica spokojna - jak ktoś wczrśniej napisał zdarzają się głośniejsze imprezy (raczej sporadycznie), ale bez burd itp,
- zasięgnij informacji o sąsiadach, bo można miec niezłego wrzoda na tyłku
- nad czym ubolewam - internet stacjonarny tylko z Orange (mieszkając w blokowisku miałem wiekszy wybór)
- ogólnie życzliwi ludzie, ale wydaje mi sie jest to kwestia najblizszego otoczenia
- no i wiadomo jak sie mieszkało w bloku to za wiele sie nie robiło, a tutaj juz trzeba troszkę więcej pracy włożyć przy domku - zawsze są plusy i minusy

Osobiście polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima