Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

leczenie żylaków

~ niezalogowany
23 maja 2014r. o 23:36
Jakiego lekarza polecacie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 maja 2014r. o 13:07
~ napisał(a): Jakiego lekarza polecacie?
W B-cu zadnego,Tylko W-w.Szpital Czterdziestolecia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10897
#Anonim10897 nieaktywny
24 maja 2014r. o 13:17
~ napisał(a): Jakiego lekarza polecacie?


A jak chcesz leczyć ?? Operacyjnie czy zachowawczo ??

Koleżanka miała leczenie operacyjne w B-cu , jest zadowolona a minęło parę lat :D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jaa niezalogowany
24 maja 2014r. o 18:18
w boleslawcu nikogo !! polecam dr kazmierczak ordynator chirurgii w lwowku slaskim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~karol niezalogowany
19 stycznia 2016r. o 20:38
Witam odświeżę temat, borykam się z problemem żylaków już od kilku lat teraz zdecydowałem się na ich chirurgiczne usunięcie słyszałem że robi to Dr. Mirosław Rozenbajgier i także Dr. Jan Ośko, macie jakieś doświadczenia z tymi lekarzami, którego z nich polecacie ?? ?? ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ona niezalogowany
19 stycznia 2016r. o 21:16
Witam.Ja się podepnę do tematu z tym że zapytam o usuwanie pajączków mam ich dużo na łydkach i od dawna już.Brzydko wyglądają, latem to już nie wspomnę a jestem młodą osobą i szpecą te moje nogi ;( Chciałabym je usunąć tylko nie wiem jak i gdzie.Ktoś może mi polecić jaki zabieg wykonać na nie i gdzie ,jaki lekarz ile kosztuje? Z góry dziękuje i pozdrawiam ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ona niezalogowany
19 stycznia 2016r. o 23:55
;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
20 stycznia 2016r. o 11:07
Ja wiem , ja sie na wszystkim znam na żylakach najbardziej.Bo ja klucz-nick jestem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.