Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
TY- dzień z Powiatem trwa
~PO niezalogowany
31 maja 2014r. o 16:38
A zabrali ze sobą miotły, szufelki i wiaderka na piach z solą z akcji zimowych z lat ...., no i może jeszcze worki, duuuże worki na śmieci z dzikich wysypisk, bo jest ich w powiecie sporo. Ja- Ty - My, rowerem przez powiat zamiast służb drogowych. Pozdrowienia dla kierownika ZDP.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Heniu niezalogowany
31 maja 2014r. o 17:08
Zamiast pisać bzdety sam weź miotłę i odleć najlepiej gdzieś na niej żeby było mniej takich osób w naszym mieście co tylko narzekać potrafią !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10897
#Anonim10897 nieaktywny
31 maja 2014r. o 17:24
Pogoda w dniu dzisiejszym sprzyja rowerzystom :D Toteż wyjazdy plenerowe rowerem dają wiele przyjemności . Tez pokonałam "ileś km" , jeśli mam być szczera - dostałam "w kość"..mimo to jestem bardzo zadowolona. :D

Impreza super !! Brawo Powiat !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
31 maja 2014r. o 19:28
Mamy takie Powiaty dlatego że społeczeństwo jest gnuśne czy może społeczeństwo jest gnuśne dlatego że panują takie Powiaty?
Czy Powiaty są od organizowania biegów, jazdy na rowerze, koncertów czy przedstawień teatralnych? Nie są od tego.
Od tego są firmy lub prywatne społeczne inicjatywy.

Społeczność lokalna zgłupiała i nie widzi że takie wycieczki rowerowe mogłaby zrobić sobie sama ale nie zrobi bo jest gnuśna.
Nie zrobi bo nie potrafi albo nie zrobi bo rzucą mu kłody pod nogi.
Kłody pod nogi rzucą urzędasy państwowe mandatami za jazdę po ulicach w peletonie i bez zgody. Peleton powinien jeździć kostką brukową zwaną "drogą rowerową", podczas prywatnej inicjatywy.

Mamy też koncerty z Powiatem lub Miastem. Kiedyś władza "dawała" salę w forum i odbywały się koncerty. Dzisiaj władza wyburzyła salę budując kilka innych, ale już się tam nie dostaniesz. No chyba że ci władza pozwoli, ale ogólnie nie pozwala,
a jak pozwoli to przy okazji funkcjonariusz ustali repertuar.

Powiaty czy też Miasta organizują "ogniska". Społeczeństwo gdyby chciało to takiego ogniska sobie nie zorganizuje bo jest gnuśne.
Albo będzie chciało zorganizować ale musi dostać pozwolenie od urzędasów.
I nie zawsze dostanie, i o tym wie. Znając gnuśność urzędasów społeczeństwo traci zapał do organizacji :D

No więc po co coś organizować jak Powiat czy Miasto nam to zapewni za jedyne kilka tysi miesięcznie na funkcjonariusza?

Czy jest w moim wywodzie jakieś malkontenctwo?

Władze lokalne zabiły w lokalnym społeczeństwie zmysł organizacyjny i takie są fakty.
Bez pozwolenia już się nawet piwa nie napijesz legalnie pod chmurką.
Pod chmurką można pić dopiero jak władza wyda pozwolenie na miejskim spędzie pośrednio pod partyjnymi flagami.

Społeczeństwo operuje dzisiaj terminami "realny świat" i "świat wirtualny".
Tylko że nie ma czegoś takiego jak "świat wirtualny", jest to taki oszukany świat.
I taki właśnie świat wirtualny oferują nam urzędasy. Taki wirtualny świat nie jest dla człowieka zdrowy ale wmówiono człowiekowi że nie jest szkodliwy.
W miejskim życiu już nie ma realnego świata gdzie wszystko zależy od człowieka tylko wszystko zależy od "komputera" z Powiatu i Miasta.

Tylko że komputer jest dla człowieka i on ma nad nim panować a tu komputerowi się wydaje że człowiek jest dla niego i ma nim sterować.

Także przez TY-dzień z Powiatem człowiek sobie polata a przez resztę roku będzie dalej gnuśny jak i gnuśny będzie Powiat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Leser niezalogowany
31 maja 2014r. o 19:32
drogi sprzątaj a nie bujasz sie na rowerku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Teodor niezalogowany
31 maja 2014r. o 20:22
Majętny stef czy jak ci tam . Ja jestem tak gnuśny czy jak ty to tam piszesz , że dziś pojechałem na rundkę a sam Ja gnuśny organizuje sobie i innym takie wycieczki kilka razy w miesiącu . I wyobraź sobie bez pomocy starostwa . A powiedz jak to ty nie jesteś gnuśny i co ty sam potrafisz sobie zorganizować ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3943
#FRANCA nieaktywny
31 maja 2014r. o 20:33
~Leser napisał(a): drogi sprzątaj a nie bujasz sie na rowerku




LESER!!!!!!!!!! Dzisiaj mi pan na rowerze pomógł :> A wiec podziękowania dla Pana na trasie Krzyżowa-Gromadka. W sumie przed samą Gromadką ;) Jeszcze raz dziękuję temu Panu :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tom niezalogowany
1 czerwca 2014r. o 0:07
Świetna, doskonale zorganizowana impreza. Ponad stu pozytywnie nastawionych do świata rowerzystów.
Rundka powinna być trzy razy w roku, jeden raz to zdecydowanie za mało. Powiat się zmienia na lepsze, to widać !
Zdrowo naładowałem się dzisiaj endorfinami.
A wszystkim wiecznie narzekającym malkontentom polecam ruszyć tyłek sprzed klawiatury i poczuć pęd wiatru we włosach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.