Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Janusz Latoch wyjaśnia
~ niezalogowany
1 czerwca 2014r. o 21:16
Tak zadowolonego i uśmiechniętego człowieka rzadko się ogląda.Nawet pzw w Polsce to władza która potrafi karać .Paranoja.Obywatele obudzmy się ,bo za wyjście z domu będziemy płacić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malkon niezalogowany
1 czerwca 2014r. o 22:11
Pisząc swoje wypociny proszę poinformować jakie to odpowiednie zezwolenia trzeba mieć żeby rekreacyjnie korzystać ze zbiorników po żwirowych. Mówi się A trzeba powiedzieć B Większość jezior w Polsce jest eksploatowanych przez wędkarzy i rybaków, ale nikt nie zabrania społeczeństwo z korzystania rekreacyjnego na terenie tych zbiorników. Takich niedorzeczności jak w Bolesławcu nie ma nigdzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Patii niezalogowany
1 czerwca 2014r. o 22:22
Robia co chcą i nikt się tym nie zajmuje.Ale niech wszyscy mieszkancy wyciagna wnioski,jak się spoleczenstwo traktuje.Urzad Gminy powinien wypowiedzieć umowę dzierżawy tym palanta,bo ryb tam nikt nie lowi,bo ich po prostu nie ma.A nie będzie można pojechać latem z dziecmi i po opalac się...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bo to jest chore niezalogowany
1 czerwca 2014r. o 22:50
jeżeli ta cała straż (pzw) nie jest WŁASCICIELEM zbiornika to jakim prawem może mi zabronić plażować ?
Może qrva jagód i grzyby zabronicie zbierać ?
Idiotyzm i wyciąganie forsy od ludzi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 czerwca 2014r. o 6:56
wolny kraj ....,a gdzie depniesz tam opłaty.zwykłe wędkowanie ...nie mylić z rybołówstwem ....,a trzeba płacić .w moczeniu kija w zbiorniku po to by sobie odpocząć po robocie muszę jakieś opłaty wnosić!!!!!!!jakby to był jakiś dodatkowy zarobek!!!!!!ludzie te bajorka to nie fjordy i jeśli kupię sobie chińską pseudo wędeczkę za 5 złotych w biedronce by raz na miesiąc posiedzieć przy wodzie dla relaksu to okazuje się że jestem nielegalnym kłusownikiem polującym na merliny.....,tylo dla tego że nie wpłaciłem kasy.....nie na sprzątanie,zarybianie itp.tylko na tuczników takich jak np.w przypadku to było z R.O.D-ami.chetnię będę dokładał na zarybianie,sprzątanie ,lecz tylko na to.cholera jestem w swoim kraju niby wolnym,a tu mi jakiś koleś w berecie próbuje legitymować ...ludzie ktoś kto jest normalny to nie będzie zaśmiecał,syfił ,araczej nie są to wędkarze tylko przypadkowe,przechodzące osoby,których ci panowie nie potrafią wylegitymować,ukarać....tylko człowieka co siedzi z wędką nad wodą i nikomu nie wadzi jak i granatami nie poluje na cetymetrowe płotki.opanujcie się z tymi opłatami za wszystko za co się da.to takie durne przepisy powodują że ludzie mają dość systemu,unii europejskiej itp.są coraz bardziej kontrolowani,trzepani przeróżnymi opłatami .dość tego.raz w roku ty masz tylko przyjść do koła i wpłacić składkowe....przeciem my jako społeczeństwo w tym kraju składamy już się na wszystko co możliwe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 czerwca 2014r. o 7:18
sprawa jes identyczna jak w przypadku polskiego związku działkowców.teraz nie muszę na siłę należeć do związku by uprawiać marchewkę.teraz kolej wziąć się za PZW.bo co to znaczy że aby powędkować raz na ruski rok ,to muszę być w PZW.kolejny prywatny folwark ,co zbiornik do własność PZW,a sama nazwa wskazuje że Polski ,a ja co jakiś ku..a Pasztun jestem.trybunał konstytucyjny też w końcu się tym zajmie jak to było z działkami.nowe ku..a państewko czy co?,tylko wstęp wzbroniony i zakaz tego,tamtego ,bo kiedyś ktoś sobie coś wymyślił i przywłaszczył.państwowe to państwowe.a oto na co idą składki....
"...W Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale, w dniach 27-28 maja 2014 r., odbyło się zorganizowane przez Zarząd Główny PZW spotkanie prezesów ZO, dyrektorów biur oraz przewodniczących OKR.Konferencja w Spale została bardzo dobrze odebrana przez prezesów i dyrektorów biur Zarządów Okręgów oraz przewodniczących OKR. Podczas prelekcji zadawano wiele pytań, była też konstruktywna i merytoryczna dyskusja. Podczas dwudniowego spotkania poruszono i wyjaśniono wiele kwestii nurtujących działaczy i pracowników okręgowych jednostek PZW. Prezes D. Ziemiecki podkreślił, że spotkania z przedstawicielami Okręgów będą kontynuowane, aby na bieżąco i skutecznie rozwiązywać wszelkie problemy, z jakimi na co dzień zmagają się Okręgi i Koła naszego Związku."
rodem z PRL-u...,to jest to zarybianie......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 czerwca 2014r. o 8:05
Jeden zbiornik powinien być dostępny dla pływających. I tak siedzą ludzie nad Krępnica, więc po co ich wyganiać z stamtąd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolecnauta niezalogowany
2 czerwca 2014r. o 8:23
To jest teren prywatny to po pierwsze. Po drugie zabrania się kąpać i spożywać alkohol bardzo słusznie.


Plażowanie, zobacz jaki syf ludzie zostawiają, kto ma płacić za sprzątanie to po trzecie. Nie mówiąc o tym, że niektórzy śmieci wrzucają do zbiornika.



A po czwarte prawo trzeba przestrzegać. Tych co tego nie robią trzeba, przykro mi, ale karać.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza