Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

szablony/naklejki na ścianę.

~monika niezalogowany
16 czerwca 2014r. o 19:09
Witam! Niedawno przeprowadziłam się do Bolesławca i nie znam jeszcze za dobrze okolicy więc : Wie ktoś gdzie mogę kupić szablony bądź naklejki na scianę ? Bardzo proszę o odpowiedź. ( Jeśli ktoś orientowałby się z ceną, byłoby super :) ) Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aniapaula niezalogowany
17 czerwca 2014r. o 9:32
szablony widziałam w Mrówce i Brico,ceny w zależnosci od wielkości....pozdrawiam!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~monika niezalogowany
17 czerwca 2014r. o 17:53
Bardzo dziękuje za odpowiedź, na pewno to sprawdzę. Pozdrawiam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
17 czerwca 2014r. o 20:12
firma reklamowa Lendo na Góralskiej (na przeciw Żabki, w dole po schodach) ,może maja gotowe szablony ,lub sami cos podpowiedzą ? Pójdziesz ,zapytasz,to nic nie kosztuje :)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Aga047 niezalogowany
17 czerwca 2014r. o 20:53
Ja zamawiałam na allegro i jestem zadowolona
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13010
#Misiak nieaktywny
29 grudnia 2014r. o 20:18
Ja zamawiałam naklejki 3d w tej drukarni https://www.sangraf.com/naklejki-3d-wypukle, ale nie na ścianę tylko na gadżety reklamowe. Możesz zapytać czy oferują również naklejki na ścianę. Ostatnio takie ozdoby stały się modne, widziałam już pytania o nie w kilku miejscach i chyba sama się zastanowię nad taką dekoracją.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Krystek niezalogowany
11 lutego 2015r. o 16:49
A nie lepiej poszukać w sieci?
Ja sentencje na ścianę kupowałem tutaj http://ornamentyka.pl/naklejki-na-sciany-z-sentencjami/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tosia93 niezalogowany
25 stycznia 2016r. o 23:43
Moim zdaniem świetnie w tej roli mogą się sprawdzić fotoobrazy. Jeśli jeszcze nie mieliście z tym kontaktu, to sprawdźcie koniecznie na http://www.sweethomedecor.pl/sweetdekoracje Zrobiło to na mnie bardzo duże wrażenie. Sama chcę sobie taki sprawić :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza