Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
I Prywatne Gimnazjum najlepsze
~z rady rodzicow niezalogowany
20 czerwca 2014r. o 13:01
Bartku, czlowiek, o ktorym mowisz jest czlowiekiem ktory na pedagogice, nauczaniu i oorganizacji oswiaty zna sie w tym miescie jak malo kto. Czy dlatego, ze nie jest juz dyrektorem publicznej szkoly nie moze miec prywatnej szkoly, ktora kontynuuje jego sukcesy? Musisz wiedziedziec, ze wielu dobrych nauczycieli ILO jest w tej szkole z uwagi na niego. Ja etycznego problemu nie widze, bo najwazniejsze sa tu dzieci, ktore moga (nie musza) kontynuowac nauke w I LO w gronie swoich nauczycieli i kolegow. Tu tez jest sekret dobrych wynikow ILO. Nie zazdrosc, tylko pomysl jak usprawnic swoje dzialania :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~matka niezalogowany
20 czerwca 2014r. o 13:06
Nie wiem co masz na myśli i o co ci chodzi.Wyniki tych uczniów to nie zasluga szkoły.Tylko rodzicow,bo wszyscy uczniowie chodza dodatkowo na prywatne lekcje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~z rady rodzicow niezalogowany
20 czerwca 2014r. o 13:16
~matka napisał(a): Nie wiem co masz na myśli i o co ci chodzi.Wyniki tych uczniów to nie zasluga szkoły.Tylko rodzicow,bo wszyscy uczniowie chodza dodatkowo na prywatne lekcje.


Skoro wg Ciebie chodza dodatkowo na prywatne korepetycje, to po co rodzice jeszcze placa dodatkowo za nauke w I PG? Nie lepiej zapisac do publicznego, nie placic za szkole i posylac na korepetycje? Kompletny brak logiki w Twojej wypowiedzi. Moje dziecko i jego koledzy na prywatne korepetycje nie chodza zatem nie wiem o kim piszesz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bartek niezalogowany
20 czerwca 2014r. o 13:19
Może mieć jak najbardziej, zwłaszcza teraz dlatego, że nie prowadzi już publicznej placówki. Co do sukcesów, nikomu niczego nie odbieram, mało tego - gratuluję. Proszę również nie imputować mi zazdrości, bo w żaden sposób nie konkuruję z I GP, ani nie jestem "głosem" konkurencji. To prawda, uczniowie gimnazjum nie muszą kontynuować nauki w liceum, lecz parę lat wstecz, gdy w owym liceum rzeczywiście trudno było o miejsce, zdecydowana większość uczniów gimnazjum, jak sądzę, to właśnie liceum wybierała, jeśli się mylę, proszę wyprowadzić mnie z błędu. Dlatego napisałem o wątpliwym etycznym punkcie widzenia. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bartek niezalogowany
20 czerwca 2014r. o 13:34
~z rady rodzicow napisał(a):
~matka napisał(a): Nie wiem co masz na myśli i o co ci chodzi.Wyniki tych uczniów to nie zasluga szkoły.Tylko rodzicow,bo wszyscy uczniowie chodza dodatkowo na prywatne lekcje.


Skoro wg Ciebie chodza dodatkowo na prywatne korepetycje, to po co rodzice jeszcze placa dodatkowo za nauke w I PG? Nie lepiej zapisac do publicznego, nie placic za szkole i posylac na korepetycje? Kompletny brak logiki w Twojej wypowiedzi. Moje dziecko i jego koledzy na prywatne korepetycje nie chodza zatem nie wiem o kim piszesz


Sprawa korepetycji, to inna sprawa, gdyby ich nie było, szkoły językowe i inne nie miałyby się tak dobrze w tym mieście. Zresztą udzielają ich ci sami nauczyciele, którzy pracują w placówkach publicznych, więc nie psioczyłbym zbytnio na kadrę. Niestety jest to problem nie lokalny, lecz ogólnopolski, a dotyczy zarządzania oświatą i odpowiedniej alokacji środków finansowych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~z rady rodzicow niezalogowany
20 czerwca 2014r. o 13:36
No i sam Bartku doszedles do sedna sprawy. Nie ma etycznego problemu, bo z tego co wiem wiecej miejsc wolnych przy rekrutacji jest w I LO niz np w II. Tak wiec miejsc w 1. klasie LO starczy nie tylko dla uczniow IPG, dla ktorych i tak miejsca w I LO nie sa gwarantowane, ani przeznaczone.
Nie bardzo rozumiem zatem sens poruszania tego aspektu skoro naprawde nikomu to nie szkodzi, a wrecz pomaga. No moze za wyjątkiem zazdrosnej konkurencji (to oczywiscie nie do Ciebie :) )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 czerwca 2014r. o 13:40
~z rady rodzicow napisał(a):
~matka napisał(a): Nie wiem co masz na myśli i o co ci chodzi.Wyniki tych uczniów to nie zasluga szkoły.Tylko rodzicow,bo wszyscy uczniowie chodza dodatkowo na prywatne lekcje.


Skoro wg Ciebie chodza dodatkowo na prywatne korepetycje, to po co rodzice jeszcze placa dodatkowo za nauke w I PG? Nie lepiej zapisac do publicznego, nie placic za szkole i posylac na korepetycje? Kompletny brak logiki w Twojej wypowiedzi. Moje dziecko i jego koledzy na prywatne korepetycje nie chodza zatem nie wiem o kim piszesz
Publiczne gimnazja posiadaja duza liczbe uczniów.Na przerwach się bija,opluwaja,wyzywaja od najgorszych.Nikt na tym nie panuje.Uczniowie z terenu pala papierosy,zaczepiaja.Nie kazde dziecko nadaje się do publicznego gimnazjum.Najwieksza zaleta prywatnego gimnazjum ,każdego jest mala liczba uczniów i nic więcej.!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 czerwca 2014r. o 16:11
takie trochę niekompletne te dane: a gdzie część przyrodnicza? Niektórzy pisali tez język niemiecki...brak danych...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego