Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA KGHM zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Co z pieniędzmi na rzecz ś.p. Agnieszki?
~ niezalogowany
27 czerwca 2014r. o 11:32
W pełni popieram !!
Zgłoś do moderacji Temat zamknięty
~ niezalogowany
27 czerwca 2014r. o 11:38
Świetny pomysł
Zgłoś do moderacji Temat zamknięty
~Tomek niezalogowany
27 czerwca 2014r. o 11:43
Przejęliśmy sie losem ś.p. Agnieszki i postanowiliśmy z żoną że wpłacimy okrągłą sumę. W rzeczywistości wrzuciliśmy to do puszki pod jednym z kościołów. Przypuszczam ze takich osób było wiele. Nie wyobrażam sobie aby ludzie pisali teraz jakieś podania o zwrot wpłat - to w ogóle moze być tez wykorzystywane przez ludzi nieuczciwych. Byłbym za tym żeby te pieniądze przekazać na leczenie innych osób , najlepiej z naszego regionu - takich przypadków przecież jest sporo.
Zgłoś do moderacji Temat zamknięty
~Damian niezalogowany
27 czerwca 2014r. o 11:46
~Jeden z darczyńców napisał(a): Uważam, że pieniądze zostały zebrane na leczenie - ratowanie życia i na ten cel Stowarzyszenie Ziemia Bolesławiecka powinna je wykorzystać! - przecież w Bolesławcu jest wiele chorych dzieci, które potrzebują pomocy finansowej na to, aby żyć!
Dzieci ś.p. Agnieszki są zdrowe i mają zdrowego ojca, który powinien zapewnić im byt.
Stowarzyszenie Ziemia Bolesławiecka przekazując zebrane środki na lokaty straci zaufanie w oczach mieszkańców Bolesławca i darczyńców.


Ja też dałem, i uważam że to wspaniała decyzja! Ty jeśli chcesz możesz wnieść o zwrot pieniędzy i dać komuś innemu. Nikt nie chciał śmierci Agnieszki, a decyzja niezwykle trudna. I nie jest tak że te pieniądze nie będą ratować życia. Może nie fizycznego, ale życia w ogóle w aspekcie przyszłości i całego życia tych dzieci. Brawo Ziemia Bolesławiecka!
Zgłoś do moderacji Temat zamknięty
~jeden z wielu niezalogowany
27 czerwca 2014r. o 11:50
W takiej sytuacji nie ma idealnych rozwiazan, a to zaproponowane wydaje sie najlepsze. Brawo Ziemia. Dajac pieniadze na rzecz Agnieszki tak naprawde ratowalismy zarowno ja jak i jej dzieci.
Zgłoś do moderacji Temat zamknięty
~kajtek niezalogowany
27 czerwca 2014r. o 11:53
Mój pierwszy post w tym temacie, chwalący propozycję ZB oraz ganiący pewną nieścisłość w tekście, nie ukazał się, ponieważ były osoby bardziej "życzliwe" ode mnie.
Po przeczytaniu trzech stron komentarzy, zaczynam dochodzić do wniosku, że ZB to "zwyrodnialcy", którzy nie zauważyli bardziej potrzebujących, pomimo zgonu "PRZEDMIOTU" ich zbiórki.

PS.
Następnym razem proponuję OD RAZU zwrócić pieniądze ;)
Zgłoś do moderacji Temat zamknięty
~LALKA niezalogowany
27 czerwca 2014r. o 11:54
Qrw.a mać ja dalej nie mogę uwierzyć że Agniecha nie żyje.
Zgłoś do moderacji Temat zamknięty
~mama niezalogowany
27 czerwca 2014r. o 12:10
ja też wpłacałam pieniądze, więc się wypowiem... ponieważ zdania są podzielone proponuję podzielić pieniądze po połowie i jedną część na lokaty dla dzieci, a drugą na chorych podopiecznych ziemi bolesławieckiej, to chyba nie takie trudne. Zostaną zadowoleni Ci, którzy chcieliby oddać dzieciom, i ci, którzy chcą przekazać chorym.
Zgłoś do moderacji Temat zamknięty
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo