Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Makabryczna śmierć w Warcie!
211
skorn
27 czerwca 2014r. o 23:29
~ika napisał(a): A co ma do tego GOPS czy MOPS?

Skoro nic nie ma, to na co to komu?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Agnieszka Blecić niezalogowany
28 czerwca 2014r. o 11:04
Psa pewnie też głodzili i zaniedbali, że rzucił się by zjeść domowniczkę. Takich ludzi należy eliminować dosłownie - kara śmierci. Chyba społeczeństwo nie będzie musiało karmić i ubierać bandytów ? Emeryt nie dostanie leków, ale zabójcy tak, i to nawet szybko, poza kolejnością - bo im się należy w więzieniu. Polska ma prawo stworzone dla bandytów i mafii !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolecnauta niezalogowany
28 czerwca 2014r. o 11:10
To wszystko działo się na oczach całej wsi. Wszyscy wiedzieli co to za rodzina i nikt nie potrafił ich izolować? To dziwne. Policja co robiła, samorząd co robił i inni co robili?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
28 czerwca 2014r. o 13:12
~Bolecnauta napisał(a): To wszystko działo się na oczach całej wsi. Wszyscy wiedzieli co to za rodzina i nikt nie potrafił ich izolować? To dziwne. Policja co robiła, samorząd co robił i inni co robili?


Nawet prawdopodobnie Darek Kwaśniewski i Przybylski Czarek wiedzieli co to za rodzinka a mimo to na dożynkach nie zwrócili im uwagi na ten problem.

A co do kary śmierci - nie powinno jej tu być bo jesteśmy europejczykami a nie wyznawcami Putina.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~GH niezalogowany
28 czerwca 2014r. o 14:08
Jaki pies taki właściciel.
Kiedyś robiłem usługę u pewnych państwa w B-cu. Byli cały czas bardzo milutcy. Zainwestowałem w materiały ok 1500zł.
Ci państwo mieli w kojcu wściekłego psa który mi do nich w ogóle nie pasował. Jednak wyszło szydło z worka w momencie rozliczenia. Pani właścicielka pospisywała sobie na allegro po ile można co kupić i skorygowała moje rozliczenie do cen z allegro. Pracowałem przez tydzień za darmo. Jak widzę wściekłego lub głupiego psa to zawsze właściciel jest taki sam i trzeba się z nim obchodzić jak z tym wściekłym psem nawet jeżeli sprawia wrażenie milutkiego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zorro niezalogowany
28 czerwca 2014r. o 18:01
Europejczycy? A co to niby znaczy? Że może facet wyjść za faceta, że trzeba być "tolerancyjnym" w stosunku do chorych na homoseksualizm, że można usuwać niechciane ciąże, że na czarnego nie mogę powiedzieć czarny, a na żółtka żółty, bo to niepoprawne, że jak ktoś zamordował w Norwegii tłum dzieci to dostał dożywocie i pisze w luksusowej celi książkę - to ja walę taką Europę.
Kara śmierci to jedyna kara dla "bohaterów" tej historii. Oni dla społeczeństwa są straceni i społeczeństwu niepotrzebni. Żaden program resocjalizacyjny im nie pomoże.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 czerwca 2014r. o 22:44
~ napisał(a): Czyli to nie tylko wina MOPSU to także wina was sąsiadów (bite psy teraz śmierć kobiety)jak sąsiad kupi nowy samochód to do urzędu skarbowego donosisz aż sąsiada szlak trafi ,a jeżeli chodzi o znęcanie się nad zwierzęciem,a już nie wspomne o brutalnej śmierci kobiety.oj polaczki buraczki to wasza wina katolicy cały tydzień się gryzą ,a w niedziele do kościoła latają.
a MOPS od czego jest ?od siedzenia i picia kawy?to sąsiad ma doglądać sąsiada?a MOPS=owi za co płacą?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 czerwca 2014r. o 12:59
pracownicy gminy nie mają obowiązku pilnować wszystkich 24h na dobe jest rodzina i sąsiedzi oceniać przed komputerem każdy potrafi najlepiej opluć bo tak najprościej niech każdy pierw siebie oceni ile czyni dobra bliżnim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza