Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Lidia Geringer de Oedenberg opuszcza SLD
~Heh niezalogowany
30 czerwca 2014r. o 20:36
Bo Palikot z Tuskiem to: rąsia rąsię myje. A na pewno nikt normalny nie wejdzie z nimi w koalicję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
30 czerwca 2014r. o 21:36
W każdej politycznej polemice pojawiają się hejterzy opluwający przeciwników.

Czy nikomu do tej pory nie zaiskrzyła pewna myśl ?
Po co partie prowadzą miedzy sobą takie wojny ? Moim zdaniem tylko w jednym celu.
Aby skłócić elektorat . Czym większe konflikty na dole tym spokojniej można korzystać z uroków władzy na górze / na wszystkich szczeblach .
A przecież gdyby oni tak uczciwie kochali społeczeństwo mogli by uchwalić mnóstwo ustaw dla społeczeństwa korzystnych.
Oni jednak robią dokładnie odwrotnie.Sobie lepiej ludziom gorzej.
Dlaczego ? Aby zostać jak najdłużej przy władzy i jak najwięcej nabrać dla siebie.

Przykład ; Obecnie w sejmie jest 5 partii .Cztery z nich deklarowały zniesienie senatu .
Tymczasem senat ma super i nikt mu nie zagraża .Dlaczego ? Dlatego że oni deklarowali ale nie mieli zamiaru deklaracji dotrzymać.

W Bolesławcu Rada Miasta powinna bronić interesu mieszkańców .Bo to rada mieszkańców .A czyjego broni ?

Zapytajmy o to na przykład Pana Przewodniczącego Rady Józefa Podkładka / 120 głosów w wyborach /

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyzqwer niezalogowany
30 czerwca 2014r. o 22:42
zastanawia mnie tylko co zrobi jej rzecznik Paweł Z.....paietam jak dzis jak startowal na przewodniczacego SU na Komuny Paryskiej : mam poglady lewicowe- na apelu szkolnym...do dzis mam odruch wymiotny na goscia...pojdzie z Pania Lidia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~THb niezalogowany
30 czerwca 2014r. o 23:03
~xyzqwer napisał(a): zastanawia mnie tylko co zrobi jej rzecznik Paweł Z.....paietam jak dzis jak startowal na przewodniczacego SU na Komuny Paryskiej : mam poglady lewicowe- na apelu szkolnym...do dzis mam odruch wymiotny na goscia...pojdzie z Pania Lidia?


Chodziłam na komuny paryskiej i nigdy nie doświadczyłam tego ze Pawel obnosił sie ze swoimi pogladami. Faktem jest, że zawsze wygrywal w cuglach i robil konkretna robote. Kazdy z tamtych lat to potwierdzi, zazdrosniku i Pawel na pewno znajdzie swoje miejsce bez twojej troski. Ciekawe ze nigdy nie przeszkadzali ci na roznych apelach lokalni politycy, którzy robili swoja polityke
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~alto niezalogowany
1 lipca 2014r. o 0:03
PanM napisał(a): W każdej politycznej polemice pojawiają się hejterzy opluwający przeciwników.

Czy nikomu do tej pory nie zaiskrzyła pewna myśl ?
Po co partie prowadzą miedzy sobą takie wojny ? Moim zdaniem tylko w jednym celu.
Aby skłócić elektorat . Czym większe konflikty na dole tym spokojniej można korzystać z uroków władzy na górze / na wszystkich szczeblach .....


Ten "pan..." jak nie pisze to nic a jak coś napisze to znowu nic. Bełkot, bełkot bełkot. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 lipca 2014r. o 8:20
~alto napisał(a): ... Ten "pan..." jak nie pisze to nic a jak coś napisze to znowu nic. Bełkot, bełkot bełkot. :P

Głupcy szczekają, a panM idzie dalej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
1 lipca 2014r. o 8:49
PanM napisał(a): ...
Czy nikomu do tej pory nie zaiskrzyła pewna myśl ?
Po co partie prowadzą miedzy sobą takie wojny ? Moim zdaniem tylko w jednym celu.
Aby skłócić elektorat . Czym większe konflikty na dole tym spokojniej można korzystać z uroków władzy na górze / na wszystkich szczeblach .
...


Święte słowa Przemo :) " Władzi " nic tak bardzo nie przeszkadza , jak mądre, skonsolidowane społeczeństwo.

Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 lipca 2014r. o 17:15
~ napisał(a):
~alto napisał(a): ... Ten "pan..." jak nie pisze to nic a jak coś napisze to znowu nic. Bełkot, bełkot bełkot. :P

Głupcy szczekają, a panM idzie dalej.


Może idzie ale po omacku i chyba nie bardzo wie dokąd. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.