Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Single i Singielki w Bolesławcu i okolicach.

6979
E
16 marca 2015r. o 6:26
falco napisał(a): żebyś mnie rozpoznała będę miał goździka w butonierce...

Myślałam, że w...betoniarce :D


Dopisane 16.03.2015r. o godz. 06:26:

~ napisał(a): to swego rodzaju pójscie na latwizne, nołlajstwo pełną gębą, żeby nie ruszyć tyłka tylko próbować przez kabelki kogoś poznać, litości, co za chore czasy

Mam bardzo wielu znajomych, ale okazało się, że tych, których poznałam przez Internet, nie miałabym możliwości poznania w kontakcie bezpośrednim. Oczywiście, teraz znamy się sporo czasu, nie "przez kabelki" ale zupełnie realnie:)

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
16 marca 2015r. o 6:57
hehehe..''w betoniarce''?
a o tym nie pomyślałem :D

:*

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
16 marca 2015r. o 7:04
Zyczę Wam , niech single i singielki łączą sie w pary :) [img=1426485851_n205x5x.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Singiel... niezalogowany
12 czerwca 2016r. o 18:41
Gdzie najczęściej można spotkać kobiety "singielki" w wieku 22-31 lat?
Nie interesują mnie przelotne znajomości czy na raz...
Pytam poważnie ponieważ nie chce się rejestrować na portalach randkowych bo to bez sensu... Wolę spotkać się na żywo... W internecie dużo kłamstw jest...

ehh... :( :( :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Singielka87 niezalogowany
12 czerwca 2016r. o 22:47
Jeśli jesteś w wieku ok.30 +/-5 lat i szukasz poważnej znajomości to proszę odezwij się na maila :) [email protected]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Singielka87 niezalogowany
12 czerwca 2016r. o 23:12
Prawidłowy mail [email protected] :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13826
#regeneration nieaktywny
12 czerwca 2016r. o 23:18
~Singielka87 napisał(a): Prawidłowy mail [email protected] :)


poszukiwany James Bond :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Singielka87 niezalogowany
12 czerwca 2016r. o 23:20
Niekoniecznie musi być Bond,James Bond :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza