Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kto na prezydenta? Kto do rady?
~ niezalogowany
11 lipca 2014r. o 7:24
Zdemaskowaleś mnie :) Ja to on, a on to ja. A może Ty nim jesteś? Kolesia nie ma w um pare lat, ale przynajmniej umiał z ludźmi gadać. Może kidyś poznasz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
11 lipca 2014r. o 10:52
~ napisał(a): Zdemaskowaleś mnie :) Ja to on, a on to ja. A może Ty nim jesteś? Kolesia nie ma w um pare lat, ale przynajmniej umiał z ludźmi gadać. Może kidyś poznasz.


Masz rację, Małkowski super gość- umie słuchać, gadać i działać! Takich ludzi nam potrzeba! Trzymam za niego i pozdrawiam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ludek niezalogowany
11 lipca 2014r. o 12:41
Dość władzy nauczycieli . .Nie mają nam nic do zaoferowania . Czy pan Roman Czy Pan Miałkowski niczym się nie różnią .Co z tego będzie miał Bolesławiec ? Obaj są biegli w tłumaczeniu pospólstwu że racja po stronie władzy.Białek kołnierzyki , białe rękawiczki , białe słowa a czyny czarne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 lipca 2014r. o 15:33
Zawsze mnie dziwiło że mając w powiecie takiego wójta tzn.W.Nalazka z gm.Osiecznica żadnej partii nie przyszło do głowy by poprosić by zechciał porządzić całym powiatem...
Dla mnie to wymarzony kandydat na starostę !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 lipca 2014r. o 17:16
~ministrant napisał(a): Małkowski ? Kto to taki ?


To taki młody, któremu rodzic pomógł w robieniu kariery politycznej wprowadzając go na "salony"władzy, aby mógł błyszczeć ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~alto niezalogowany
11 lipca 2014r. o 18:42
Znam p. Małkowskiego z okresu jego pracy w Urzędzie Miasta i uważam że to inteligentny i kompetentny człowiek. Sądzę że swoje osiągnięcia zawdzięcza przede wszystkim swojej rzetelnej pracy. Ma spory potencjał zawodowy i polityczny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~salto niezalogowany
11 lipca 2014r. o 19:49
~alto napisał(a): Znam p. Małkowskiego z okresu jego pracy w Urzędzie Miasta i uważam że to inteligentny i kompetentny człowiek. Sądzę że swoje osiągnięcia zawdzięcza przede wszystkim swojej rzetelnej pracy. Ma spory potencjał zawodowy i polityczny.


Samochwała
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 lipca 2014r. o 20:49
~alto napisał(a): Znam p. Małkowskiego z okresu jego pracy w Urzędzie Miasta i uważam że to inteligentny i kompetentny człowiek. Sądzę że swoje osiągnięcia zawdzięcza przede wszystkim swojej rzetelnej pracy. Ma spory potencjał zawodowy i polityczny.


Nikt nie przeczy , że pan Maciej to inteligentny i kompetentny człowiek etc... chodzi o to , że" wchodząc w krąg władzy" nie musiał pokonywać przeszkód , jak to ma miejsce w przypadku osoby o mało "popularnym" nazwisku :| Ciekawe, czy miałby również łatwy start w innym mieście np we Wrocławiu , gdzie byłby jednym z wielu kandydatów na urząd prezydenta, czy wówczas wykazałby się taką samą siłą przebicia , jak w Bolesławcu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.