Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Naprawa przetwornicy do xenona

~ niezalogowany
31 stycznia 2016r. o 21:34
mecenaso napisał(a): śmiechu warte,,taka naprawa to jak naprawa zapalniczki jednorazowej :D :D ludziska kupują sobie autka ,a pózniej płaczą bo ich nie stać na podstawowy servis,,a nie daj Bóg kupić takie auto po zabiegach ,,oszczędnościowych;; jakiegoś papraka... :> :>

to idz do salonu i kup sobie nowe auto bogaczu. a jak nie masz nic do wniesienia w temacie to sie nie odzywaj. teraz wiekszosc aut ma ksenony i nic dziwnego ze sie psuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 stycznia 2016r. o 21:37
~ napisał(a): Przetwornica do bmw x5 pisz tu na forum a prostaki i tak podłapia jak w ich furmankach padna ja jestem jak najbardziej za naprawa jak sie da

ale model przetwornicy potrzebny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2346
#gustaw nieaktywny
31 stycznia 2016r. o 21:56
Nr IP 217.99.172 to ta sama osoba pisze, jakis zbok i zazdrośnik !!


Dopisane 31.01.2016r. o godz. 21:56:

Nr IP 217.99.172 to ta sama osoba pisze, jakis zbok i zazdrośnik !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Hjk niezalogowany
1 lutego 2016r. o 8:07
Kupił używanego szrota i dziwi sie że mu sie xenony psują.Niemcy na złom oddają a polaczki kupują i sie cieszą.Pozdro
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
1 lutego 2016r. o 9:17
Jak jesteś gotowy zapłacić 100, 150 zł to ci ją naprawię.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 lutego 2016r. o 9:28
~ja napisał(a): Jak jesteś gotowy zapłacić 100, 150 zł to ci ją naprawię.

Właściciel pewnie mysli że ktoś będzie w tym grzebał za 20zł.
Ta przetwornica jest warta 100zł. A ten kupił X5 i tankuje za 20 zł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
1 lutego 2016r. o 13:52
przetwornic się nie naprawia,tylko wymienia na nowe oryginalne,a jak się nie ma miedzi to się na dupie siedzi :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14407
#mecenaso nieaktywny
1 lutego 2016r. o 15:00
klucznick napisał(a): a jak się nie ma miedzi to się na dupie siedzi :P
:D :D :D to jest fakt ,a nie szpan BMW5 :D zresztą ,jak sama marka mówi sama za siebie B-edziesz M-ieć W-ydatek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza